Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Obez Karım! (2)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Obez Karım! (2) (Fırat 35 Y., İstanbul)

Başındaki parlak türbanını çıkartmasına yardım ettim. Epey bir iğne ile sabitlemişti saçına. Kumral, dalgalı ve beline inen uzun saçları açığa çıktığında Elif'in yüzü de değişmiş gibi oldu. Başka bir şekle, kimliğe bürünmüştü sanki. Hep kapalı görmeye alışmıştım onu. Çocukluğundan sonra ilk defa saçlarını görüyordum. Elimi yanağında ve saçlarında gezdirdim, bana bakmaya çekiniyordu.

Elbisesinin ensesinden beline inen fermuarını açtığımda heyecanım artmaya başladı. Altında siyah büyük bir sutyen vardı. Pamuk gibi beyaz, güneş görmemiş sırtıyla tezatlık oluşturuyordu sutyeni. Benden yana döndüğünde yüzündeki pembelik daha da artmıştı. "Utanma, niye utanıyorsun, biz artık karı kocayız!" dedim. "Yok, utanmıyorum, çok mutluyum..." dedi ürkekçe. Pembe parlak dudaklarına bir öpücük kondurdum, yanağından öptüm. Şişkin, dolgun yanakları yumuşacıktı.

Elbisenin omuzlarından tutup sıyırdım ve yavaş yavaş indirdim. Çıplak omuzları, kolları, karnı ve kocaman göbeği göründükten sonra ayaklarından çıkardım. Siyah büyük bir külot vardı üzerinde. Bembeyaz ve şişmiş kalçaları, bacakları ile karşımdaydı. Pamuklu devasa külot kasıklarını sıkmış, götünü kapatmıştı. Kocaman memeleri sutyenine sığmıyordu, şişmişler daha da büyümüşlerdi. Vücudu kar gibi beyazdı ve parlıyordu.

Her iki yanağından öpüp saçlarını okşadım. Sutyenini açmak için arkasına geçtim. Kocaman sutyenin kopçasını açmam biraz uzun sürdü, etini sıkmıştı sutyen. Sonunda açtığımda her biri iki avucumu dolduracak kadar büyük memeleri açığa çıktı. Ufak pembe meme başlarının ortasında şişkin pembe uçları vardı.

Külotunu da indirdim, şişkin ve sarkık göbeğinin altında, kasıklarının arasında amını göremedim. Sanki kaybolmuştu. Ancak orada olduğunu biliyordum. Kendi ellerimle yatağa uzandırdım Elif'i. Sonra da soyunup girdim yatağa. Tavandaki küçük LED ışıklar aydınlatıyordu odayı, loş bir ortam oluşmuştu. Kalın pembe dudaklarından öpmeye başladım. Karşılık verme konusunda çekingendi. Dudaklarını aralamasını istedim. Açtığı ağzına dilimi soktum, ıslak dilini emerken sağ elim dolgun, şişman vücudunda gezinmeye başladı.

Devasa memelerini sıkıp okşamaya başladığımda hoşuna gittiğini gözlerinin hareketlerinden anladım. Meme uçlarını parmak uçlarımla sıkıp memelerini kavrıyordum. Koca memeler avucumdan taşıyordu sağa sola sürekli, su dolu balonu sıkınca bir tarafının şişmesi gibiydi. Göbeğini ve karnını okşadım daha sonra. Herhangi bir kıl veya tüyün olmadığı kubbe biçimli karnında gezdirdim elimi.

Dudaklarından sonra memelerini emmeye başladım. Elif'in elleri saçlarımda ve omuzlarımda geziniyordu, sessizdi, herhangi bir şey söylemiyordu. Memelerinin her yerini emerken uçlarını vakumladım. Beyaz memelerini kızartana kadar emip içime çektim. Daha da aşağılara indim ve hamile bir kadınınkinden daha büyük karnını dilleyip yaladım. Göbek deliğinin etrafında gezdirdim dilimi. Kütük gibi kalın ve dolgun kalçalarının arasına girme vakti gelmişti.

Ona dizlerinden büküp ayırmasını söyledim bacaklarını. Kilosundan beklenmeyen bir çeviklikle yaptı dediğimi. Derin bir yarık vardı kasıklarının arasında. Amının etrafında kıl veya tüy niyetine hiçbir şey yoktu, bugün gittikleri güzellik merkezinde kapsamlı bir bakım yapmışlardı Elif'e. Hafif bir kızarıklık vardı kasıklarında o kadar, o da kilosundan dolayı pişik olmuştu muhtemelen, bunun verdiği kızarıklıktı. Hemen amının altında beliren göt deliğinde bile kıl yoktu, tertemizdi. Göt deliği kocaman vücuduna göre normal kalıyordu, eski kocasıyla götten ilişkiye girmemiş gibiydi. Amının dudakları yok gibiydi sanki.

Bir süre öylece baktım amına. Henüz 23 yaşındaydı Elif, daha gençti. Her iki başparmağımla derin yarığı ayırdım iki yana. Amının dışındaki beyazlığa karşın içi pembe ve suluydu. İncecik dudakları o zaman göründü. Amının üst kısmındaysa kalın ve etli bızırını fark ettim. Göt deliğine yakın alt tarafında ise derin bir boşluk belirdi. Dilimi değdirdim bızırına. Elif'in kocaman gövdesi titredi. Altımızdaki yatak sallandı o anda. Tekrar değdirdiğimde aynı şekilde vücudu titredi ve hafif iniltiyi andıran bir ses döküldü dudaklarından. Birkaç kez daha tekrarladığımda Elif'in şişman vücudunun kıpırdanışları karşısında şaşırdım. Bu haliyle bile zevk alıyordu normal kilosundaki bir kadın gibi.

"Hoşuna gitti mi?" diye sorduğumda başını hafifçe kaldırıp, "Bi tuhaf oldum!" dedi. Yüzü kıpkırmızı olmuştu. Bızırından sonra alt kısmındaki boşluğa soktum dilimi. Nar gibi kırmızı, bir şeftali gibi sulu ve kor gibi sıcaktı amının içi. Dilim kocaman deliğin içinde kaybolmuştu. Onu bu şişman haliyle nasıl doyuracaktım? Elif gibi bir kadına kocaman bir zenci yarağı anca yeterdi, hatta belki o bile eksik kalırdı. Benim normal ölçülerdeki yarağımla ona zevk verebilir, doyuma ulaştırabilir miydim? İlelebet bızırını dilleyemezdim, illa ki yarağımı sokmam gerekiyordu. Bu arada yarağım çoktan kalkmış, sikmek için hazır duruma gelmişti.

Birkaç kutu kondom ve geciktirici sprey almıştım internetten. Çocuk düşünmediğim için korunmam gerekiyordu. Yataktan kalkıp çekmeceyi açarken Elif başını kaldırıp, "Niye kalktın?" diye sordu. "Kondom alacağım!" diyerek paketi açtım. Tırtıklı ve geciktiricili bir kondomdu bu. Sprey kutusunu da açtım. Elif onun ne olduğunu sorunca, "Görürsün birazdan!" dedim. Elif'e daha önce çocuk istemediğimi söylemiştim, o da kabul etmişti. Gerçi üzülmüştü bundan ama daha kocasından bile boşanmamışken hamile kalması mümkün değildi.

Elif'in gözü yarağımdaydı bu sırada. Gözleri oraya kaymıştı. Kondomu takmadan yatağa çıktım, dizlerimin üzerindeydim. "Tutmak ister misin?" dediğimde, "Olur!" dedi sakince ve sağ dirseği üzerinde doğrulup sol eliyle tuttu yarağımı. Dolma gibi parmakları arasında kaybolmuştu yarağım. Sakince yarağımı sıvazlıyordu, ara ara başını kaldırıp bakıyordu. Birden, "Ağzıma alayım mı?" diye sorunca şaşırdım. "Biliyor musun?" dediğimde sanki zoruna gitmiş gibi baktı. 4 yıl evli kalmıştı ne de olsa. Kim bilir o sürede kocasının yarağını kaç defa almıştı ağzına?

Elinden tutup kaldırdım. Yatağın üstünde oturur hale geldi. Ben de yatağın üstüne çıktım, ayakta, kalkık yarağımla önünde dikildim, belimi eğdim biraz. Elif uzun saçlarını sırtına attıktan sonra sağ eliyle kavradı yarağımı, birkaç kez sıvazladıktan sonra da aldı ağzına. Öpüşme konusunda deneyimsiz görünen Elif sakso konusunda tecrübeliydi. Yarağımı ağız boşluğunda götürüp getiriyordu. Olduğu yerde ileri geri sallanıp durdukça parmaklarının arasında kayıp duran yarağım da ağzına girip çıkıyordu. Kalın pembe dudaklarının arasında ilerliyordu yarağım her seferinde. Boştaki sol elini taşaklarıma atıp onları okşamaya başladığında aldığım zevk katlandı. Elif sandığımdan daha tecrübeli çıkmıştı ve bu benim için piyangonun bana çıkması gibi bir şeydi.

Yarağım kısa sürede ağzından akan sıvılarla kaplanmıştı. Pembe dudaklarından yuvarlak dolgun çenesine akıyordu tükürüğü. Yarağım daha da kalkmış, büyümüştü sanki. Ama yine de Elif için yeterli olacak mıydı? Artık amına girmek için sabırsızlanıyordum. "Tamam, yeter bu kadar!" dediğimde bıraktı yarağımı. Ağzından akanları elinin tersiyle sildikten sonra sırtüstü uzandı ve bacaklarını dizlerinden bükerek iki yana açtı iyice. Elimde tuttuğum spreyi yarağımın her yanına bolca sıktım. Sonra da kondomu açıp taktım yarağıma, alta doğru sıyırdım. Elif'in amına döllerimin akmaması gerekiyordu.

Dizlerimin üzerindeydim şimdi, yavaşça eğildim ve dizlerinden tutup amının üst kısmına sürttüm yarağımın kafasını. Ardından da ağır ağır bastırmaya başladım. Elif'ten ıkınmayı andıran bir ses çıktı, başını geriye atıp gözlerini kapatırken yarağım amında kayboldu kısa sürede. Nerdeyse köküne kadar içindeydi. Sıcaklığını kondoma rağmen hissettim.

Üzerine uzandım, ayakuçlarımdan destek alarak amında gidip gelmeye başladım. Elif'in kalın elleri sırtımda gezinmeye başladı. Çekingen ve ürkek şekilde sırtımı okşarken amına yükleniyordum. Kocaman bir balina gibiydi ve ben amına pompaladıkça beni büyük bir güçle geri itiyordu sanki. Amına kolayca girip çıkıyordu yarağım. Elif'ten ufak iniltiler geliyordu. Acaba zevk mi alıyordu yoksa beni etkilemek için numara mı yapıyordu?

Altımdaki şişkin memeleri daha da yassılaşmıştı, löpür löpür oynuyordu vücudunun tüm etleri. Bu kadar kilolu bir kadını hiç sikmemiştim ve benim için yeni bir deneyimdi bu. Titreyen, oynayan etleri ve memeleri bana daha fazla haz veriyor ve amına daha da yüklenmeme sebep oluyordu. Normal halde üstündeki ağırlıktan dolayı gıcırdayan yatak ve altındaki baza şimdi daha da güçlü şekilde ses çıkartır olmuştu. Elif'in etli, dolgun kasıkları ve amı yarak darbelerimle birlikte 'Şlap şlap şlap!' sesleri eşliğinde şarkı söylemeye başlamıştı. Bu arada kocaman amı yarağım içine girmesine rağmen aralık kalan boşluktan dolayı osuruğa benzer sesler çıkartıyordu.

Geciktiricinin etkisini görüyordum, Elif'in koca amında gidip geldiğim halde pek bir şey hissedemiyordum sıcaklıktan başka. Bir süre amında bekledim. Aralık dudaklarından öptüm uzun uzun. Ufak ufak yüklendim amına bu sürede. Ardından çıktım amından. Elif boşaldığımı sanmıştı ama daha vardı. Elinden tutup kaldırdım, yatağın üstünde domalmasını söyledim.

Sakince dediğimi yaparak domaldı önümde. Kocaman, devasa göt yanaklarını ayırdım. Temiz göt deliği terlemişti epeyce. Amının derin yarığı hemen altındaydı. Amının sulandığını fark ettim. Epey bir ıslaklık vardı amının etrafında ve kasıklarında. Yarağımı dibinden tutup ayrık duran amına soktum tekrar. Elif'ten ufak bir inilti çıktı yine. Kumral uzun saçlarını ensesinde toplayıp sağ omzuna attım. Yüzünü görmek istiyordum. Bu şekilde sikmeye başladım.

Her bir yarak darbem suya atılan taş misali göt yanaklarında dalgalar, titreşimler yaratıyordu. Sırtının etleri löpürdüyor, yatağa değen kocaman memeleri oynuyor, sallanıyordu. Manzaranın güzelliği karşısında daha da gaza gelip yüklendikçe titreşimler ve oynamalar da çoğalıyordu. İki elim göt yanakları üzerinde geziniyordu. Onları sıkıp avuçluyor, ufak tokatlar atıyordum.

Başparmaklarımla ayırdım göt yanaklarını ve terli göt deliğini açığa çıkardım. Parmaklarımı etrafında gezdirirken Elif olduğu yerde ileri geri sallanmaya başlamıştı. Benim sikmemden hariç o da zevke gelmişti.

Bir ara durduğumda, ellerinden aldığı güçle yaylanıp durdu ileri geri, amı yarağımı kafasından taşaklarıma kadar alıyordu içine. Geciktiriciyi fazla sıkmıştım, boşalmama daha çok vardı ama şimdiden yorulmuş ve terlemiştim. Yatağın en yüksek perdeden çıkan gıcırtılarına Elif'ten gelen, "Daha gelmedin mi aşkım, çok yoruldum ben!" sözleri karıştı. Amından çıktığımda başını çevirip, "Yoruldum ben!" dedi, epey terlemiş ve kızarmıştı yüzü. Sırtüstü uzandı yine, bacaklarını ayırmıştı.

Kocaman göğsü aldığı nefeslerle yükselip alçalıyor, bu hareketi bile memelerini oynatmaya yetiyordu. "Şişman olunca çabuk yoruluyor insan!" dedi gülümseyerek. Ben de yorulmuştum ama daha boşalmamıştım. Üstüne uzandım ama amına girmedim. Yarağımı amının üzerinde götürüp getirirken dudaklarından öptüm, dilini emdim.

"Sana bir şey demek istiyorum ama kızma!" dediğimde saçlarımı okşayıp, "Kızmam!" dedi. "Arkadan yapalım mı?" dediğimde, "Olmaz, sonra yapalım, bu gece olmaz!" dedi hızlı hızlı. Sonra yapalım sözü hoşuma gitti, götten verme konusunda katı, tutucu değildi demek ki, ama bu gece olması en büyük isteğimdi. Birkaç kez daha söyledim, ısrar ettim.

Elif sonunda, "Acımaz değil mi?" diyerek yelkenleri suya indirdiğinde kalbim sevinçten küt küt atmaya başladı. "Merak etme, acımaz, hem acırsa bırakırım!" dedim. Ona daha önce kocasıyla arkadan yapıp yapmadıklarını sorduğumda, "O istedi ama ben kabul etmedim!" dedi. "Şimdi niye ettin peki?" dediğimdeyse, "Sen çocukluk aşkımsın!" dedi gülümseyerek.

Bu cevabı beni gururlandırırken domalmasını istedim, ama Elif yüzüstü uzanmak istedi. "Öyle yaparsın!" dediğinde kırmadım. Göt yanaklarını ayırdım, göt deliği karşımdaydı. Üstüne uzandım, yarağımın kafasını göt deliğine hizaladım ve sağ elimle tutup bastırdım. Göt deliği daha önce yarak yemediğinden dardı ama aldığı kilolar nedeniyle elastikliğini kaybetmiş gibiydi. Biraz daha bastırdığımda kafası girdi içine. Beraber olduğum türbanlı kadını da ayrıldığım sevgilimi de pek çok kez götünden sikmiştim ama bu kadar kilolu ve büyük bir götü ilk kez sikiyordum.

Ağırlığımı vererek yarağımı sokmaya başladım götüne. Kondomlu yarağım açılan delikten içeri süzülürken Elif'ten ıkınma benzeri bir ses çıktı. "Ahhh, yavaşş, ne olur yavaş yappp!" dedi bir iki kez. "Tamam aşkım, merak etme!" dedim ve o halde bekledim içinde. Ardından yeniden bastırmaya başladım, ama bu sefer mümkün olduğunca yavaş yapıyordum.

Saniyeler sonunda yarağım köküne kadar göt deliğine girdiğinde yaşadığım heyecan ve mutluluk tarifsizdi. Amının genişliğine karşın göt deliği dardı ve yarağımı sıkıyordu. Eski sevgilim de türbanlı müşterim de götten ilişki konusunda deneyim sahibiydi ve götleri açılmış, genişlemişti.

Elif'in dar götünde ileri geri hareketlerimle gidip gelmeye başladım. Ayakuçlarımda durmuş tıpkı amını sikiyormuşum gibi hareket ediyordum. Yarağımın dar götünde gidiş gelişleri neticesini vermiş ve delik kısa sürede açılmıştı. Elif'in ıkınmaları ve ıhlamaları kesilmişti. Ellerimi yatağa bastırdım ve götümü kaldırıp indirmeye başladım. Elif'in şişman, yağlı göt yanakları altımda löpür löpür oynuyordu. Göt deliğinde kaybolmuştu yarağım.

İlk geceden erken boşalıp Elif'e rezil olmak istemediğim için spreyi bolca sıkmıştım, ama şimdi yaptığıma pişman olmuştum. Fazlasıyla yorulmuş ve boşalmamanın etkisiyle gerilmiştim. Siktiğim bakire bir göt olsa bile keyfin yerini acı almaya başlamıştı. Erkenden boşalabilmek için daha da bastırıyordum götüne, var gücümle yükleniyordum. O zaman Elif'ten yine ıhlamalar, ahlamalar gelmeye başladı. Yatağın ortası çökmüştü resmen.

Elif başını sağa sola oynatarak götünden çıkmam için yalvarmaya başladığında boşalmanın ilk işaretlerini almaya başladım. Ancak yine de daha çok vardı. Göt deliğine pompaladıkça Elif'in acı iniltileri daha da artıyordu. Bense bundan garip bir şekilde zevk alıyordum. Bu kadar kiloluyken ona yetmeyeceğimi düşünmüştüm, ama şimdi götünü sikerken Elif acıdan kıvranıyor, götünden çıkmam için yalvarıyordu. Ona fazlasıyla yetiyordum ve bu beni mutlu ediyordu.

Hareketlerim artık bir motor gibi sürekli hale gelmişti. Elif'in koca götü beni hava yastığı gibi yukarıda tutuyor bense bu yastığı aşabilmek için daha da bastırıp yükleniyordum. Elif artık ağlar gibi sesler çıkartıyordu. Ellerini iki yana açmıştı. "Aahhh, ayyy, ıhhhh, uhhhh!" seslerinin aralarında, "Çıkart, no'lur çıkarttt!" diyordu ama yapamazdım. Çıkartırsam boşalmam daha da gecikecekti. O yüzden, "Az kaldı aşkım, biraz daha dayan, az daha!" diyerek onu yüreklendirmeye çalıştım bu süre boyunca.

Yatağın gıcırtılarının arasında acı dolu bir titreme geldi, her yanım gerilmişti. Birden ne olduğunu anlayamadan boşalmaya başladım, ama bunu bile net olarak hissedemiyordum. Tüm enerjim tükenmiş, damarlarımdaki kan çekilmişti sanki. Elif ses çıkartmıyordu şimdi. Boşalmanın etkisiyle kendimi üzerine bıraktım. Dolgun vücudunun üstünde ayaklarım yerden kesilir gibi oldu, Elif beni havada tutuyordu sanki. Sonra yavaşça doğrulup çıktım götünden.

Göt deliğinin ağzı kızarmış ve açılmıştı biraz. Bu arada korktuğum şey gerçek olmuştu, kondom yırtılmış ve döllerim götüne akmıştı. Göt deliğinin darlığı yüklenmelerimle birlikte kondomu patlatmıştı. Akan döllerim deliğin ağzındaydı, kalanı ise deliğin içinde kaybolmuştu. Çabucak fırladım yataktan ve çekmeceyi açıp elime ilk gelen şeyi aldım, göt deliğinin ağzındaki döllerimi sildim onunla.

Elif, "Ne oldu?" diye sorunca, "Kondom patlamış, götüne akmış döllerim, onları sildim!" dedim. Korkuyla sırtüstü döndü, "Hamile kalır mıyım?" diye sorunca güldüm. "Korkma kalmazsın!" dedim ve yanına uzandım. Yarağımdaki patlamış kondomu çıkarıp attım yere. Fena yorulmuştum, Elif benden de fazla yorulmuştu. Sarıldık birbirimize, bir süre sessiz kaldık.

Sonra, "Sevdin mi?" diye sordum. "Sevdim ama sen çok geç geldin, niye öyle oldu?" diye sordu. "Şu fıs fıs var ya, onu fazla sıktım, ondan oldu. Yoksa bu kadar gecikmem!" dedim. Ancak Elif bundan keyif almış gibiydi. "Olsun, geç gelmen hoşuma gitti, ama götümden yapınca çok acıdı!" dedi. "İlk başta öyle olur ama sonra alışırsın!" dedim ve dudaklarından öptüm.

150 kiloluk obez karımla harika bir sikişmeye imza atmış, bakire götünün kızlığını ilk geceden bozmuştum. Ama daha gece bitmemişti ve önümüzde uzun zamanlar vardı...

[Fırat]

Seks Hikayeni Yolla! « Ana Sayfaya Dön!

18+ YASAL UYARI:
Kaymak Gibi 66Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!
Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: