Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Lisede Rakibeme Gıcık Olduğumdan Göt Verdim!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Lisede Rakibeme Gıcık Olduğumdan Göt Verdim! (Şule 26 Y., Antalya)

Selamlar. Adım Şule. Şu anda 26 yaşında, evli bir kadınım. Aslen İzmir'liyim, ancak Antalya'da yaşıyorum. Bilirsiniz, bir çok kız ilk cinsel tecrübelerini Lise yıllarında yaşar. Ben de aynı şekilde, ilk cinsel tecrübemi Lisede, tüm Lisenin peşinden koştuğu, aşırı yakışıklı bir erkek olan Burak'la yaşadım. Size onu, ve yaşadığım unutulmaz sikişi anlatacağım.

Hayatım boyunca hep yaşımdan daha büyük gösterdim. Yaşıtlarımın memeleri yeni yeni olgunlaşırken, benim bir kadının büyüklüğünde memelerim ve kalçalarım oldu. Halen de oldukça büyük bir götüm ve memelerim var ve bununla gurur duyuyorum. Gururumu, teşhir ederek gösteriyorum. Kocamla cinsel hayatımız çok renkli. Beni asla orgazm etmeden işini bitirmez. Hatta bazı geceler, sırf sikiştiğimizden beni uyutmaz, ertesi gün zangır zangır titreyen bacaklarla, yorgunluktan ölmüş, gebermiş bir şekilde işe giderim. Bazen kocam, sabah ereksiyonunu benim ağzımda bitirir. Çocuk düşünmüyoruz. Çünkü daha genciz ve seks konusunda en verimli çağlarımızı yaşıyoruz.

Kocamla fantazilerimizde sınır yoktur. Ancak bizim aramızda kalır bu. Örneğin, kocamın beni becerirken başka kadınları hayal etmesi benim için sorun olmaz. Ben de aynı şekilde, kocamın altındayken başka erkekleri düşünürüm. Anal, oral, vajinal, her türlü seksi yaparız beraber. Kısacası kocamı çok seviyorum. Ancak benim deliklerime sahip olan ilk erkek kocam değil. Kocam bunu bilerek benle evlendi. İlk cinsel deneyimimi Lisede yaşadım. Lisede, amdam verme dışında, seksin her türlüsünü yaptım. Sadece bekaretime dokundurmadım yani. Beni ilk siken erkek, Burak'tı. Burak, bizim bir dönem üstümüzde, aşırı kaslı, yakışıklı ve her kızı peşinden koşturacak kadar ilgi çekici bir erkekti. Diyorum ya, Lisede ben de çok ilgi çekerdim diye. Hatta ismim bir süre 'Bayan meme!' olarak çıkmıştı. Ben de doyasıya sergiliyordum. Hatta sınıfın arka sırasında bana bakarak siklerini okşayan erkekleri unutamam...

Burak o sıralar, benim aşırı derecede gıcık olduğum bir kız olan Yelda'yla çıkıyordu. Bu yüzden Yelda'yı, Rakibem, can düşmanım olarak görüyordum. Ben başkalarıyla çıksam da, Burak'ı aklımdan çıkaramıyordum ve her sevgilimde Burak'ı arıyordum. Yelda ise bana nispet yaparcasına yanımda Burak'ı öpüyor, yiyişiyor, beni deli ediyordu. Bu yüzden kaç kere kavga ettik o şıllıkla. Bir kadın, özelliklede güzel bir kadın, eğer istediğini elde edemezse, dişiliğini kullanır. Ben de o zamanlardan öğrenmiştim bunu kullanmayı, ki halen kullanırım...

Aklımdan çıkmıyordu! Onun o bakışları, gülüşü... Resmen aşıktım ona, ama benim düşmanımla çıkması aynı zamanda ondan nefret etmemi de sağlıyordu. Ben başka erkeklerle takılırken, onlarla, sinemada, parkta, cafelerde yiyişirken, hep Burak ın benimle yiyiştiğini hayal ediyordum. Bir kış günüydü, hiç unutmuyorum. Okuldan çıkmış eve giderken, Yelda ve iki arkadaşı yolumu kesti. Yolun ortasında saç baş birbirimizle kavga ettik. Kızlardan baya güzel bir dayak yemiştim. Üçü de bana vururken, Yelda yerde beni tekmeliyor, "Burak benim, orospu! Benim!" diyerek tekmelerini ağzıma, yüzüme, götüme indiriyordu. Baya bir dövdüler ve yemin etmiştim, Burak benim olacaktı!

Burak'ı elde etmemin tek yolu, ona kendimi vermekti. Gerekirse Burak'a bekaretimi verecektim, ama Yelda'dan ayıracaktım onu! Böylece Yelda'ya karşı kazanmış olacaktım. Neyse, arkadaşlarımla o günden sonra konuştuk. Önce Yelda'yı bir güzel dövdük tabi. Liseli kavgaları işte. Kızlar arasında erkek yüzünden çıkan kavgalar fenadır Liselerde.

En yakın arkadaşım Elçin'le bir gece parkta oturmuş, bira ve sigara içiyorduk. Sohbet konumuz tabi ki Burak'tı. Elçin'e bu fikrimi açtım. Elçin, "Kanka o kız Burak'ı bırakmaz!" deyince, "Ben alırım!" dedim. "Nasıl alacaksın?" deyince, "Gerekirse amımı veririm, ama onu elde edeceğim!" dedim. Elçin durup düşündü biraz, sonra, "Amdan verme kanka, gerekiyorsa götten verirsin. Ama öyle bir piçe bekaretini feda etme!" dedi. Aklıma yattı. Hem Burak'ı elde ederim, hemde zevk alırım diye düşünüyordum. Tabi uslu durmuyordum, bu sıralarda Burak'a yazıyordum ben de. Bildiğiniz yavşıyordum. Aklıma yattı götten verme fikri. Ama götten siktiren arkadaşlarımdan duyduğum, bu işin çok acı verdiğiydi. Acı falan umrumda değildi. Tek isteğim, o Yelda orospusundan daha güzel olduğumu kanıtlamaktı. Neyse, biz biraları bitirdik, Elçin, "Bu gece bizde kal!" deyince, Elçinlere gittik. Zaten annem ve babam Elçin'i bilirlerdi. Elçin'in anne ve babası evde yoktu, birkaç günlüğüne Mersin'e ziyarete gitmişlerdi.

O zamanlar da internet vardı tabi, ama bu kadar yaygın değildi. Oturduk bilgisayarın başına, pørnø açtık. Koca koca yarakları götten alan kadınları görünce, hele de kadınların zevkten inlediklerini görünce şaşırıyordum. Bazen denemek amaçlı olsada, götüme incecik tarak sapını hafifçe soktuğumda duyduğum acı tarifsizken, kadınlar götlerinden sikilirlerken acayip zevk alıyorlardı. Elçin, "Alışılıyormuş... Zamanla göt kasları açılıyormuş, ama fazla yaparsan osuruğunu tutamıyormuşsun!" dedi. Biraz korktum, yine de, bir kereden ne çıkar felsefesi işlemişti kafama resmen. Ama benim göt deliğim, herhangi bir yarağı alacak büyüklükte değildi ki. Hemen internette anal seks maddesini incelemeye başladık. Kayganlaştırmayla beraber sorun olmayacağını gördüm ve karar verdim, Burak, götüme sahip olacak ilk erkek olacaktı! Ama Burak acaba götümü sikmek ister miydi?

Burak, okulun basketbol takımındaydı. Basket idmanlarını salonda yapıyorlardı, salonda da duş olduğunu biliyordum. Elçin'le plan yaptık. Duşta sikişecektim Burak'la. Önce Elçin, Burak'la konuşacaktı, yani sikişmek istediğimi söyleyecekti. Kabul etmesi halinde de, kimsenin bizi yakalamaması için Elçin bize gözcülük yapacaktı. Ama o benle Burak'ı bir arada görmeyecekti, kapıda duracaktı, bir şey olursa bir ses çıkarıp bizi uyaracaktı. Bunun için en uygun gün, Cuma günüydü. Cuma günü, tüm takımın çıktığından emin olduktan sonra, soyunma odasına girecektim...

Elçin teklfimi Burak'a götürdü ve Burak ta kabul etti. Cuma günü geldi çattı! Çantama her zaman yanımda bulundurduğum el kremini koydum. O gün, okula giderken en seksi külodumu ve sütyenimi taktım. Her zaman kıvırırdım eteğimi, bu sefer dahada kıvırmış, hatta göt hizama kadar çekmiştim. Bir gece önce, banyoda uzamış olan am kıllarımı kestim, resmen Burak'a hazırlandım. Biraz da götümü parmakladım, kalın tarak sapı soktum denemek için. Okula gittiğimde Elçin beni sınıfın kapısında bekliyordu. Bana, "Herkes idman yaptıktan sonra Burak seni bekleyecek, salon zaten geceye kadar açıkmış!" dedi. "Tamam!" dedim. O gün, heyecandan ne ders dinledim, ne bir şey yaptım. Ve akşam oldu... Burak'ın idmanını izledik Elçin'le beraber. O terli, kaslı vücudu beni delirtiyordu. İçim kıpır kıpırdı ve amım şimdiden sulanmaya başlamıştı. Neyse, Elçin bana şans diledi...

Burak, Bench dedikleri yerde oturuyordu. Üstünde sadece şortu vardı. "Hoş geldin bebek!" deyince, kucağına oturdum. Hiç ses çıkarmıyorduk. Yavaşça ellerimi Burak'ın boynuna doladım ve "Aşkım..." diyerek kendi dudaklarımı Burak'a sundum. Burak o kadar güzel öpüyordu ki dudaklarımı. Alt dudağımı kapmış, bir eliylede çorabımın üstünden bacaklarımı okşuyordu. Siki şimdiden kalkmıştı, kucağında olduğum için hissediyordum. Elimle Burak'ın boynundan kendime çekiyordum, şimdi Burak'ın dili benim dilimle kavuşmuştu. Kudurmuş gibi öpüşüyorduk. Yavaşça diğer bacağımı Burak'ın bacağının yanına koydum. Yiyişmede tecrübeliydim. Tamamen Burak'ın kucağındaydım şimdi.

İnanın, o an Burak amıma soksa sesimi çıkarmazdım. Arada dilini ağzımdan çekip, boynumu emiyordu. Boynuma bıraktığı ıslaklıklara hafif nefesler verince, benim içimde bir şeyler oynaşıyordu ve kuduruyordum. Kulak memelerime geldiği zaman, ben iyice kendimi salmıştım. Yavaşça üstümdeki kazağı çıkardım. Gömleğimin düğmelerini açtım, siyah sütyenimden iri memelerimi görünce, "Şahanesin aşkım!" dedi. Gülümsedim. Elimi arkama götürüp, sütyenimin kopçasını açtım. İri meme uçlarımı emdirmeye başladım Burak'a. Burak iki eliyle memelerimi okşuyor, sıvazlıyor, uçlarını yalıyor, hafifçe ısırıyordu. Ben de Burak'ın saçlarını okşuyordum tabi.

Burak bir süre memelerimle ilgilendi. O memelerimi yalarken aldığım haz inanılmazdı. Arada birbirimize espriler yapıyorduk. Burak tek eliyle şimdi benim eteğimin altından yavaşça kasıklarıma ulaşıyordu. Yavaş yavaş eli amıma geliyordu. Külodumun üstünden dokundu amıma. Sanırım ıslaklığı fark etti ki, "Islanmışsın bebeğim!" dedi. "Senin yüzünden..." dedim, gülüştük. Eteğimi kaldırıp, külodumu yana çekerek, onun şortunun üstünden sikini benim götümle birleştirmeye çalışıyordum. Ama Burak her seferinde sikini amıma hizalıyordu. Yavaşça elimi sikine götürdüm. Ama siki sanki biraz düşündüğüm gibi değil miydi?

Burak, "Alsana ağzına güzellik!" deyince yavaşça kucağından inip önüne diz çöktüm. Sütyenimi, gömleğimi çıkardım. Sonra şortunun tutup, bir anda indirdim. Ve gördüğüm yarak, şu ana kadar gördüğüm en küçük yaraktı! Resmen hayal kırıklığıydı benim için. İki kere ağzıma yarak almış bir kız olarak, iri yarak nasıl olur biliyordum. Ama Burak'ın siki, taş çatlasa 10 cm ve incecikti. O kaslı vücuda ve karizmaya yakışmayan bir yaraktı yani...

Küçücük sikini elimle kavradım. "Nasıl, beğendin mi?" deyince, "Hıhı, harika aşkım..." dedim. Aslında uzaktan yakından alakası yoktu. "Çok büyük, ben zaten ilk seninkini ağzıma alacağım..." diyerek bir de yalan atmıştım. Burak sırıtarak, "Em bakalım!" dedi. Yavaşça ağzıma aldım. Tamamını rahatlıkla ağzıma alabiliyordum. Yavaşça saçlarımı kulağımın arkasına koydum, ve sikini emmeye başladım. İleri geri yapıyordum, Burak ta iki elini kafasının arkasına birleştirmiş, bana sakso çektirmenin zevkini yaşıyordu. Burak'ın baklava dilimlerini okşuyordum ben de.

Yavaşça sikini ağzımdan çıkardım. Taşaklarını emmek istiyordum. Sikiyle orantısız taşakları vardı. Taşakları, devasaydı. Yavaşça tek yumurtasını ağzıma aldım, diğer elimlede sikine 31 çektiriyordum. Burağın şimdi elleri benim saçlarımdaydı. "Ağzını sikmek istiyorum!" deyince, yumurtalarını bıraktım ve ağzımı açtım. Burak yavaşça ağzıma sokup çıkarmaya başladı. Ben de ağzımı kapatmış, dilimi dişimin üstüne koymuş, Burak'a ağzımı siktiriyordum. Burak'ın, "Ohhh, ahhh!" diye inlemeleri artınca, boşalmak üzere olduğunu anladım. Hiç döl yutmamıştım, ama onunkileri yutacaktım. "Getir aşkımmm!" diyerek, ucunu emmeye başladım.

Burak kasılmaya, küfürler etmeye başlayınca şaşırdım. "Ohhh, yala kaltak! Ohhh! Fahişeeem!" diyerek tazyikli bir şekilde döllerini ağzıma attırmaya başladı. Ağzımın içi, dudaklarım, çenem hep dölle kaplanmıştı. Arada salyalarım akıyordu ağzımın kenarından. Aslında döl tadı hiç fena değilmiş diye düşünüyordum o an. Tuzlu ve ılık... Hepsini yuttum. Burak'ın kasılmaları bitmişti. "Şuleeem... Ohhh!" diyerek hepsini akıtmıştı. Ben halen önünde diz çökmüş, taşaklarını yalıyordum...

Yavaşça kalktım. Gözüm lavaboya ilişti. Hemen gittim, ağzımı yüzümü temizledim. Döndüğümde Burak sikini okşuyordu halen. Bana, "Aşkım, Elçin'e bir baksana, asayış berkemal mi?" deyince, yerdeki sütyenimi taktım. Kapıyı açtım. Elçin kapıda duruyordu. "Bitti mi kanka?" dedi. "Yok, daha ağzıma attırdı tatlım..." dedim. "Tamam buradayım ben..." deyince tekrar içeri gittim. Burak'ın siki inmemişti. Yanına oturdum, elimle devraldım sikini. Burak, "Harikasın aşkım..." deyince, "Yelda da emdi mi böyle aşkım?" dedim. "Evet, o da emdi. Ama siktirmedi aşkım..." dedi. "Yelda mı güzel emiyor, ben mi?" diye sordum. "Yelda daha güzel emiyor!" cevabını alır almaz Burak'ın taşaklarını tüm gücümle sıktım. Burak, "Aaaah!" diye çığlık attı. Sinirle kalkıp, yerde duran gömleğimi giydim ve "O zaman Yelda'yı sikersin, orospu çocuğu!" deyip çıktım oradan. Aşırı hırslanmıştım. Elçin, "Kanka ne oldu?" deyince, "Ananın amı oldu!" deyip çıktım salondan. Hemen eve gittim. Burak'ın suratına birdaha bakmayacaktım artık! Oturup ağlamaya başladım...

Aradan birkaç gün geçti ve Yelda'yla Burak'ın ayrıldığı haberi geldi. Aslında zafer benim olmuştu. Ertesi gün Burak yanıma gelip, bana çıkma teklifi edince hemen kabul ettim. Birkaç hafta, sadece yiyiştik Burak'la. Şimdi nispet yapma sırası bendeydi. Yelda kaşarı deliriyordu sinirden ve bu beni çoook mutlu ediyordu :)

Bir gün Burak akşam idmana girmeden önce, "Aşkım, gelsene idman sonrası?" dedi. "Sevgilim, eve gitmem gerek, gelemem!" dedim. "Yaa, merak etme çabuk hallederiz. Özledim ben sevgilimi!" dedi, kabul ettim. Elçin gene gözcü olacaktı, ama bu sefer kararlıydım, ona verecektim. Neyse idman bitti, herkes dağıldı. Biz Elçin'le salona girdik, ben gene odaya tabi. Burak bu sefer çırılçıplaktı, "Hadi aşkım, gel özledim seni!" dedi. "Aşkım, öyle çok uzun zamanım yok!" dedim. "O zaman domal sevgilim, seni sikmek istiyorum!" deyince, bakire olduğumu söyledim. "Zararı yok aşkım, götünden sikerim!" dedi. Kabul ettim.

Hemen duşakabine girdik. Külodumu çıkarıp, eteğimi yukarıya topladım, sonra ellerimle duşakabinin duvarlarından destek aldım, domaldım. Burak yavaşça arkama geçti, bir paketten kondom çıkardı. "Onu nerden buldun yaa?" deyince, "Hep cüzdanımda aşkım!" dedi. "Bana kullan onu sadece aşkım!" dedim. "Merak etme orospum, sadece sana kullanacağım!" dedi. Orospum diyerek gene bana hakaret etmişti. Bozulduğumu fark edince, "Aşkım, ben küfürlü sikişmeyi seviyorum, sadece fantazi, sen de küfür edebilirsin..." dedi kalkık sikine kondomu takarken. Ben ise Burak'ın önünde domalmış bir halde, götüme saplamasını bekliyordum.

Burak götümün iki yanağını ayırdı, "Aşkım daracık götün var yaa, off!" dedi. "İlk sen sokacaksın, ama acıtma aşkım!" dedim. "Kremin var mı?" dedi. Çantamda olduğunu söyledim. Hemen çantamdan çıkardı, göt deliğime iyice yedirdi kremi. "Aslında amını götünü uzun uzun yalamak vardı aşkım yaa!" dedi. "Eğer uslu durursan istediğin zaman yalarsın aşkım!" dedim. "Hazır mısın aşkım?" deyince, "Eveet!" dedim. "Ikın!" dedi. "Aşkım, ıkınamam, ne olur ne olmaz!" dedim. Aslında götüme sokarken ıkınmamı istemesi bana saçma gelmişti. Neden yani diye düşünüyordum ki, canım yanmasın diye istemiş olabilirdi.

Şimdi ben iki elime götümün yanaklarını ayırmış, Burak'ın götüme saplamasını bekliyordum. Burak göt deliğime dayadı sikini ve yavaşça ittirmeye başladı, fakat girmiyordu. "Aşkım girmiyor, daha dar!" dedim. "O zaman önce parmaklayalım!" deyip, yavaşça bir parmağını götüme soktu. Rahat sokmuştu aslında, ama büzüğüm acıyordu. İleri geri yapmaya başladı tek parmağıyla. Belki zevk alırım diye düşünüp bir elimi klitorisime attım. Klitorisimi okşarken Burak'ın götümü parmaklaması çok hoşuma gitmişti. Götüme bir parmak, iki parmak derken, biraz olsun alışmıştım, ama halen acı vardı. Burak, "Yeterli mi orospum?" deyince, "Sok artık, vaktim yok!" dedim.

Burak yavaşça sikinin kafasını götüme ittirmeye başladı. Sikinin kafasını nisepeten rahat almıştım, ama canım acıyordu, ister istemez göt kaslarımı kapatıyordum. "Aşkım kasma! Kasmaa!" diyerek milim milim ilerlemeye başladı. Acıdan ve azgınlıktan dudaklarımı ısırıyordum, ama ne olursa olsun hepsini alacaktım. Ve aldım da! Hiç bitmeyecek zannettim, ama en sonunda Burak'ın kasıklarının götümle buluştuğunu hissedince, sikinin köküne kadar götüme girdiğini anladım. O devasa taşakları amcığıma değmişti. Burak, "Aşkım, sert sikeceğim, haberin olsun!" deyip, ileri geri yapmaya başladı, "Orospummm, Şuleeem, Ahhh!" diye inliyordu. Hızlı hızlı çıkarıp sokmaya başladı götüme. Her sokuşunda acıdan kendimden geçiyordum. Artık götüm uyuşmuştu resmen.

Burak hızlı hareketlerle götüme sokarken ben ileri geri gidiyordum, Burak eliyle belimden beni destekliyordu. "İnle siktiğimin kaşarı, bağır, sik beni de!" diyordu durmadan. "Burak sik beni, ahhh, ohhh!" demeye başladım. Burak ta, "Hah işte şöyle! Orospum benim, dağıtacağım seni şıllık. Anasını siktiğimin kaşarı. Ohhh. Senin bu daracık götünü kocaman yapacağım!" diyordu. "Yavaş aşkım, canım çıkıyorrr!" dememe aldırış etmeden, "Kes lan şıllık!" diyerek sikiyordu götümü.

Küfürlerle götümün bekaretini kaybetmiştim. Burak'ın seks konusunda tecrübeli olduğu belliydi. Yalan yok, bir süre sonra ben de zevk almaya başlamıştım. Amımı okşaması beni delirtmişti. Şimdi bir eliyle belimden tutuyor, diğer eliyle amcığımla oynuyordu. "Parmağını sokma aşkım!" deyince, "Amını da sikeceğim aşkım, götünü de, ağzını da! Ama her şeyin zamanı var!" dedi. Belim ağrımıştı domalmaktan, "Aşkım yoruldum!" deyince, "Yerde devam edelim!" diyerek çıktı götümden. Elimde olmadan sağlam bir osuruk bırakmıştım. Sanki hava giriyordu götüme.

Duş kabininden çıktık. Götüm sızlıyordu, bacaklarımı ayırarak yürüyordum resmen. Burak yere oturdu, "Otur aşkım üstüne!" deyip, eliyle sikini doğrulttu. Yavaşça üstüne çömeldim, iki elimle götümün yanaklarını ayırdım. Burak ise sikinin kafasını götüme yerleştirdi ve yerleştirmesiyle beraber bir hamlede hepsini sokması da bir oldu. Elimde olmadan bir çığlık attım. Elçin kesin duymuştur diye düşünüyordum ki, Burak beni hoplatmaya başladı. Benle beraber memelerim de zıplıyordu, ama sütyenim vardı, ve gönleğimin düğmeleri yarıya kadar ilikliydi...

Biraz geriye doğru kaykıldım, böylece klitorisime daha rahat ulaşabiliyordum. Burak ellerini hiç kullanmadan, piston gibi götümü sikmeye başladı. Tanrım! Götten sikilmenin acısı büyüktü, zahmeti çoktu, ama sikiliyordum işte! Ve inanılmaz zevk alıyordum. Götümden hiç çıkmasın istiyordum, belki de bu istek tamamen Egodandı. Çünkü Burak içimdeydi ve bu bana başlı başına haz veriyordu...

Burak yorulup, pompalamalarını bitirince, kontrolü ben devraldım. Ben zıpladıkça eteğim daha çok iniyordu ve bu Burak'ı rahatsız ediyordu. Eteğimi göbeğime kadar çektim. Kırış kırış olmuştu. Burak'ın elleri şimdi memelerimdeydi. Gömleğimi iki yana çekince, düğmeler tek tek dağıldı. "Ne yapıyorsun, öküz müsün sen! Ne giyeceğim ben şimdi, hayvan!" dedim zıplamayı bırakarak. "Kes sesini orospu, zıpla!" dedi. Sanki robot gibiydim, yeniden zıplamaya başladım. Sütyenimin kopçasını açtım ve sütyenimi çıkarıp öne eğildim. Memelerim Burak'ın suratını kapatıyordu. Siki götümdeyken memelerimi iki yana alıp Burak'ın o yakışıklı yüzünü arasına aldım. Memelerimle boğuyordum onu ve bu bana zevk veriyordu!

Burak memelerimi yalamaya çalışırken, ben çömelmiş zıplıyor, onu meme uçlarımdan uzak tutuyordum. Aşkıma daha fazla dayanamadım ve Burağa sundum memelerimi. Kudurmuş gibi yalıyor, emiyordu memelerimi. Ama ben zıplamaktan bitmiştim, dizlerimde derman kalmamıştı. İlk seferde ağzıma aldıktan yaklaşık 3 dakika sonra gelen dölleri, şimdi gelmek bilmiyordu ve benim de vaktim daralıyordu.

Yavaşça doğrulup çıkardım götümden sikini. Sikinden kondomu çıkardım ve sikini ağzıma aldım. Az önce götümde gidip gelen yarak şimdi ağzımdaydı, kondomun etkisiyle çok kayganlaşmıştı. İleri geri yaparak, hızlı hızlı emmeye başladım. Burak ta saçlarımı okşuyor, "Ohhh, orospum!" diye bana hakaretlerini devam ettiriyordu, "Em orospu! Em! Kaşar seni! Yarak hastası orospu! Yelda bile bu kadar güzel emmiyordu orospum! Sen teksin! Ohhhh!" diyordu. "Senin orospun benim Burak, başkası değil! Getir aşkım döllerini!" dedim. "Ucunu em orospum, evet sen benim orospumsun! Ohhh!" dedi. Ucuna dil darbelerimi hızlandırmıştım. Burak kasılmaya, altımda kıvranmaya başlamıştı ve daha fazla dayanamayıp, oluk oluk döllerini ağzıma fışkırttı. Sikini ağzıma tamamen sokmuştum. Döllerini emerken kapı açıldı...

Elçin'le göz göze geldik. Donup kalmıştı Elçin. "Kanka, gelenler var!" deyince hemen çıkardım ağzımdan sikini. Heyecanlanmış ve korkmuştum. Elçin'in gözü Burak'ın sikinde takılı kalmıştı. Eminim ilk kez bir sik görüyordu Elçin. Hemen kalktım, fırladım yerden, duşa kabine koşup, çıkardığım külodumu aldım. Halen götüm sızlıyordu ve osuruklarımı tutamıyordum. 'Zart zurt!' osurarak giydim külodumu. Burak ta boxerını giymişti. O heyecandan gömleğimi sütyensiz giydim, kazağımı giydim ve koşarak çıktım dışarı. Elçin beni kapıda bekliyordu. Nasıl geçtiğini merak ediyordu. "Çıkalım konuşuruz!" dedim. Çıktık oradan.

Biraz yürüdük, ama ben Elçin kadar hızlı yürüyemiyordum. Halen götüm ağrıyordu ve bacaklarımı ayırarak yürümek zorundaydım. Gece bastırmıştı, üşüyordum, montum da orada kalmıştı. Elçin'lere gittik önce, hemen ilk işim tuvalete gitmek oldu. Götümü yıkadım. Elimin değdiği yerler çok acıyordu ve götüm her ne kadar ufak bir yarak tarafından sikilmiş olsa da genişlemişti ve büzük kaslarım kendini kapatmaya uğraşıyordu.

Biraz kendimi toparlayıp çıktım banyodan. Elçin'e merhem olup olmadığını sordum, bana Bepanten verdi. Deliğime sürdüm, biraz rahatlamıştım. Elçin karşıma oturdu, "Anlatsana kanka!" dedi. Her şeyi anlattım. "Götten zevkli miydi hakkaten?" deyince, "Ya başta sanki tuvaletin gelmiş gibi oluyor, ama 5 dakika falan sabredersen, biraz da amınla oynarsan zevkli oluyor!" dedim. Biraz sohbet ettik, sigara içtik. Sonra Elçin bana temiz külot verdi, giydim evime gittim.

Evde hemen duşa girdim. Götüm halen yanıyordu. Amcığım ise halen suluydu, inanamıyordum. Biraz ılık suyla götüme masaj yaptım, sonra odama gidip yattım. Bugün yaşadığım zevki ve heyecanı düşünerek uyudum :)

[Şule]

Seks Hikayeni Yolla! « Ana Sayfaya Dön!

18+ YASAL UYARI:
Kaymak Gibi 66Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!
Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: