Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Kocamın Fantazisi! (2)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Kocamın Fantazisi! (2) (Ayten 40 Y., Bursa)

Kocamdan haftasonunu Hakan'ın evinde geçirmek için izin almıştım. Ama sonra düşündük ve Hakan da kabul ederse evine kocamla beraber gitmeye karar verdik. Hem kocam canlı izleyecekti, hem de isterse grup yapabilecektik. Bunu Hakan'a anlattım ve kabul etti. Haftasonu sexy iç çamaşırlarımı alıp kocamla beraber Hakan'ın evinin yolunu tuttuk.

Hakan'ın evine geldiğimizde saat 20:00 olmuştu. Kocam ile tanıştırdım. Kısa sürede ortam güzelleşmişti. Beraber akşam yemeğini yedikten sonra hep beraber biraz alkol aldık. Alkolün etkisiyle ortam dahada güzelleşmeye başlamıştı. Kocam, "Hadi artık başlayın, yoksa ben başlayacağım!" diyerek startı vermişti. Hakan ile ayağa kalktık. Beni duvara yaslayıp öpüşmeye başlamıştık bile. Üzerimde siyah tek parça elbise altımda da siyah jartiyerim vardı. Hakan ustaca elbiseyi üzerimden çıkartmıştı. Sonra kendimi Hakan'a saxo çekerken buldum. Hakan'ın yarrağını görünce kocamın, "Oha be, o ne öyle!" dediğini hatırlıyorum.

Sonrasında Hakan sandalyeye oturdu, beni kucağına alıp amıma girdi ve alttan sikmeye başladı. Ben zevkten uçarken kafamı çevirdiğimde kocamı mastürbasyon yaparken gördüm. Tam arkamdaydı, amıma nasıl aldığımı net görüyordu. Hakan dahada hızlanınca ben ilk orgazmımı yaşamaya başladım. Hakan sonra beni ters çevirdi ve kocamla yüzyüze getirdi. Belimden tutarak alttan daha seri bir şekilde sikmeye başladı. Hakan, "Nasıl bebeğim?" diye sorunca yalnızca, "Harikasın!" diyebildim. Nefesim kesilecek gibi oluyordu.

Bir ara kocama baktım, boşalmıştı bile. Ama eli sikinde bizi izlemeye devam ediyordu. Ben ise ikinciye doğru gidiyordum. Hakan bir yandan da klitorisimi okşayınca, ben ikinci orgazmımı yaşamaya ve kasılmaya başladım. Bu pozisyonda yorulunca Hakan beni domaltıp arkama geçti. Kocam yanımda, masaya doğru domalmıştım. Hakan arkadan amıma geçirip sikmeye başlayınca göğüslerim sağa sola savrulmaya başlamıştı. Bir süre sonra Hakan beni masaya yatırdı ve amıma girdi. Dahada sert sikmeye başlamıştı. Ben zevkten uçuyordum ki, Hakan, "Geliyorum!" diyerek çıkartıp göğüslerime boşalmaya başlamıştı. Bu sefer kısa sürmüştü. Sebebini sorunca da, "Kocanın yanında ben de gaza geldim bebeğim!" diyerek banyoya gitti.

Kocama dönüp, "Nasıldı?" diye sordum. "Harikasınız. Hakan da anlattığın kadar varmış, o yarrak ne öyle!" diye cevapladı. Hakan'ın ardından ben de banyoya temizlenmeye gittim. Salona gelince baktım ki ikisi de çıplak halde, TV açık, grup pørnøsu izlerken biralarını yudumluyorlardı. Tekrar banyoya geri dönüp anal temizliğimi de yaptım, çünkü anladığım kadarıyla bu akşam farklı olacaktı. Kocamla anal yapıyorduk, ama Hakan'ınki zorlayacaktı kuşkusuz.

Banyoda işimi halledip salona geldim. Koltukta yanlarına oturdum ve filme devam ettik. Ben, "Benim canım da çekti şimdi, aynı anda iki tane nasıl acaba?" deyince, Hakan kocama bakıp onay alarak, "Hemen bebeğim!" dedi ve işe koyulduk. İkisi de ayağa kalkıp ağzıma verdi. İkisini de sertleştirdikten sonra kocamla başladık. Koltukta oturan kocamınkini içime alıp oturup kalkarken zevk alıyormuş gibi yapıyordum, çünkü Hakan'dan sonra küçük kalıyordu. Hakan da ayağa kalkıp ağzıma verdi.

Sonra Hakan'ın kucağına geçtim, kocamınkini ağzıma aldım. Hakan bir yandanda arka deliğimi yokluyor, parmaklıyordu. Bunu gören kocam arkama geçip tükürükledi ve yavaştan götüme girmeye başladı. İkisi arasında tost olmuştum ve zevkten çıldıracak gibiydim. Hakan arada bir kalçalarımı tokatlıyor, göğüslerimi sıkıyordu. Aynı pørnølardaki gibiydik. Ben orgazm olmaya başlayınca beklediler ve az sonra devam ettiler. Bir süre sonra da o boşalmak bilmeyen Hakan, "Ben geliyorum!" diyerek içime boşalmaya başladı. Buna dayanamayan kocam da götümün derinliklerine kasılarak boşalttı ve üzerimize yığıldı. Müthiş bir deneyim yaşamıştık.

Hakan, "Bir dahakine ben arkadan istiyorum!" diyerek hınzır bir çocuk gibi gülücük atıp dudaklarımdan öptü ve ayağa kalktık. Amcığımdan ve götümden akan döller bacaklarımdan süzülüyordu. Peçete ile temizlendikten sonra banyoya gidip yıkanıp temizlenip geldim. Bizimkiler halen çıplaktı. Üçümüz de yorulmuştuk. Alkolün de etkisiyle kocam uyuklamaya başlamıştı. Ben ise son kez Hakan'la sikişip öyle uyumak istiyordum. Hakan ile salonda birer bira daha içtik. Kocam uyumuştu.

Yatak odasına geçip üzerime beyaz sütyen ve tanga giyip, topuklu ayakkabılar ile Hakan'ın yanına salona gidince, ayağa kalktı ve beni ilk defa görüyormuş gibi arkamdan gelip boynumu öptü, elini önüme atıp amımı okşamaya başladı. Hemen diz çöküp sikini yalamaya başladım. Sertleşmeye başlayınca da yatak odasına geçtik ve beni yatırıp yalamaya başladı. Öyle güzel yalıyordu ki, zevkten kıvranmaya başlamıştım. Beni yatağın kenarına çekip domalttı ve kendisi ayakta amıma girmeye başladı. Sanki içimi yarıp geçiyordu. Kökledikçe çığlık atmamak için kendimi zor tutuyordum. Sonrasında yatağa yatırıp sikmeye devam etti.

10 dakikayı geçkin sikiyordu ve ben yorulmuştum. Yan yatırıp sikmeye devam etti. Sonra da kucağına alıp alttan pompalamaya geçti. Ben ise elim amımda okşuyordum. Çok geçmeden de kasılmaya başladım. Bugün kaç oluyordu bilmiyorum, ama müthiş geçtiği kesindi. Hakan halen sikmeye devam ediyordu. Beni yatağa doğru domaltıp arkadan amıma pompalamaya başladığında yarım saati geçmiştik. Hakan sonunda, "Geliyorum!" diyerek altın vuruşlarını yapmaya ve içime sıcak döllerini kasıla kasıla boşaltmaya başladı.

O gece beraber yattık. Sabah kalktığımızda neler olduğunu tahmin edebilirsiniz. Pazar gece de 01:00'e kadar sikiştik ve Pazartesi sabah erkenden eve döndük. Ben hemen üzerimi değiştirip işe gittim. Benim için unutulmaz bir haftasonu olmuştu. Kocam için de öyle tabii. Tabularımızı yıkmıştık. Kocamın fantazisi önümüzü açmıştı...

Cumartesi mesaisine az personel gelecekti. Cuma gününe kadar mesaide Hakan'a mesajlar atıp iyice azdırıyordum. Hakan da işle ilgili uyduruk gerekçelerle yanıma gelip birşeyler sorup, kulağıma, "Fena sikecem seni!" diye de fısıldayıp gidiyordu.

Cumartesi günü, çok dikkat çekmeyen ama içimde jartiyer olan bir etek elbise giyerek gittim. Arşivde bu iş en kolay olurdu diye planlamıştım. Arşiv bir üst kattaydı ve kolay kolay kimse de gelmezdi. Hakan'a, arşiv katına çıkan kat kapısını arkasından kilitleyerek gelmesini söyledim. Öğlen paydosu olunca arşive çıktım ve beklemeye başladım. Çok geçmeden Hakan geldi. Kapının kilitlendiğinin sesini de duymuştum. Hakan gelir gelmez dudaklarıma yapıştı ve "Seni unutamayacağın bir şekilde sikeceğim!" deyip öpmeye ve bir eliyle de amımı okşamaya başladı.

Beni masaya oturtmuş, kendisi de diz çökmüştü. Ben zaten hazırdım ve bu kaçamak sikişin hazzı başka oluyordu sanki. "Çok hızlı başlamadın mı?" diye sorunca, "Fazla vaktimiz yok!" diyerek beni yalamaya başladı. Külotumu bile çıkarmamıştı. Sonra ben ayağa kalkıp pantolonunu çözdüm. Siki iyice sertleşmişti. O da benim elbisemi omuzlarımdan aşağı indirip göğüslerimi okşadı. Bu sefer beni kısa dolap üstüne oturtup içime girdi ve bir ayağımı omzuma kaldırıp amıma pompalamaya başladı. Beni sikerken bir yandan da soyunuyordu. Gömleğini çözmüş, pantolonunu da aşağı düşürmüştü. Bir yandan da bana öpücükler kondurmayı ihmal etmiyordu.

Zevkten çığlık atmamak için kendimi zor tutuyordum. Bir süre sonra beni ayağa kaldırıp, ayakta domaltıp arkadan amıma girdi ve devam etti. Kalçalarımızdan ses çıkmaması için dikkat etsek de bazen kendimizi kaybediyorduk. Gerçi burada bizi kimsenin duyma şansı yoktu, ama yine de tedbirli olalım istemiştik. Hakan öyle güzel sikiyordu ki, ben kendimi salmıştım artık. Sonrasında bir ayağımı kaldırıp arkadan amımı sikmeye devam etti. Yaklaşık 10 dakika geçmişti. Hakan'ın siki yumuşamaya başlayınca diz çöküp hemen ağzıma aldım. Hakan sonra sandalyeye oturdu, ben de elbisemi çıkartıp ayaklarım yerde Hakan'ın sikine oturdum ve inip kalkmaya devam ettim. Kontrol bendeydi...

"İçime mi boşalacaksın?" diye sordum. "Sen nereye istersen!" diye cevapladı. Kontrolün bende olması pek Hakan'ın tarzı değildi. Sandalyeden ayaklarını uzatıp köprü pozisyonuna geçip alttan pompalamaya başladı. Gittikçe hızlandı ve ben kasılmaya başladım. Muhteşem bir orgazm yaşamıştım. Sonrasında kucağında biraz öpüştükten sonra masaya uzanıp beni kucağına ters aldı ve sikmeye devam etti. Yorulunca ben inip kalkmaya başladım...

Hakan daha sonra benden masaya domalmamı istedi ve arkadan amıma tekrar girdi. Seri bir şekilde sikmeye başladı. Ben artık kendimi tutmaya çalışmıyordum. Arada bir kökleyince çığlığı atıyordum. Yaklaşık 20-25 dk geçmişti. "Hadi artık boşal!" dememe rağmen, "Daha var, az daha!" diye sikmeye de vam etti. Hiç durmuyordu ve ben ikinciye yaklaşıyordum. Ve kasılarak ikinciye boşaldım. Beni bekledikten sonra masaya sırtüstü yatırdı, siki ile amımı sıvazladı, bir ayağımı omzuna alarak belimden tutup kendine çekti ve seri bir şekilde sikmeye devam etti. "Gel artık, yeter!" diyordum, "Daha değil!" diye cevaplıyordu. Hem yorulmuştum hem de işbaşı saati gelmişti. Bir iki dakika sonra nefesleri hızlanmıştı ve "Geliyorum!" diyerek içime kasılarak dalga dalga boşalmaya başladı.

İçimden çıktığında masanın üstü döl içinde kalmıştı. "Harikaydın!" diyerek dudaklarına yapıştım. "Sen de öyleydin!" dedi ve giyinmeye başladık. Ben yanımda getirdiğim kağıt mendillerle masayı temizleyip arşivden çıktım. Hakan da bir iki dakika bekleyip çıktı ve işçilerin yanına döndü.

O Cumartesi günü çok iyi geçmişti, fakat arşivin camının WC boşluğuna açıldığını ve camın açık olduğunun farkına varmamıştık. WC'ye giden işçiler durumu anlamış ve kimin kimle beraber olduğu az olan personel sayısından belli olmuştu. Bizi patrona şikayet ettiler ve ikimiz de kovulduk.

Hakan ile ayrılmadık hemen. Yeni iş bulana kadar 3-4 defa daha beraber olduk. Ama sonra o İstanbul'a dönmeye karar verince kopmalar başladı. Benim için de yeni iş yeni heyecan demekti. Ve kocamın beni başkasıyla hayal etme fantazisi burada kalmayacaktı :)

[Ayten]

Seks Hikayeni Yolla! « Ana Sayfaya Dön!

18+ YASAL UYARI:
Kaymak Gibi 66Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: