Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Aldatan Kocamdan İntikam! (3)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Aldatan Kocamdan İntikam! (3) (Seda 38 Y., İstanbul)

Dilara sayesinde kocamdan aldığım intikam içimi biraz rahatlatsa da, bu defa da başka erkeklerin iri yaraklarına alışıyordum. Sırf intikam almak uğruna kocam olacak şerefsizin bana yanaşmasına bile müsade etmiştim. Bunu fırsat bilen boynuzlu kocam o günden sonra artık beni her gün sikmek istiyordu. Fakat ben sadece başkalarıyla sikiştiğimde ve amımın içinde başka erkeklerin dölü olduğunda kocamın beni sikmesine izin veriyordum. Aslında bu durumdan herkes memnundu, ama bazen kendimi orospu gibi hissediyordum.

Bir gün Dilara ile oturuken kapının zili çalınca gidip kapıyı açtı. Kapıda üst kat komşumuz Aslı vardı. Aslı 42 yaşında ve evli biriydi. Acil gitmesi gerekiyormuş, daha önce müracaat ettiği bir işyerinden mülakat için çağırmışlar. Okuldan gelecek olan oğlunun yemek işini halletmemizi istedi ve içeriye bile girmeden gitti. Dilara kapıyı kapatır kapatmaz sırıtarak yanıma gelip, "Aslı'nın oğlunu da deneyelim mi?" deyince, ben ilkin ne demek istediğini anlamadım. Ama Dilara eliyle şikiş hareketi yapınca çok şaşırdım. "Saçmalama kızım, Hakan daha 17 yaşında, çocuk sayılır!" dedim. Dilara da, "Sen uyu! Ne çocuğu? Bir bildiğim var ki, sana deneyelim mi diye soruyorum!" dedi.

"Neymiş bildiğin?" diye sorduğumda ise, "Geçen balkona sigara içmeye çıkmıştım, aşağıdaki Hakan'ı Cem'le konuşurken gördüm. Bankta oturuyorlardı, beni farketmediler, ben de sesimi çıkarmadan konuşmalarına kulak misafiri oldum. Okuldan kızları nasıl siktiklerini anlatıyorlardı. Sonra konu değişti, bizim sitedeki sikmek istedikleri kadınlar hakkında konuşmaya başladılar. Bil bakalım en çok kimleri sikmek istiyorlarmış?" dedi. Merakla, "Kimleri?" diye sordum. Dilara pis pis gülümseyerek, "Kimleri olacak, seni ve beni!" dedi. Çok şaşırmıştım, "Bizden bahsettiklerinden emin misin kız, belki sitedeki başka kadınlar hakkında konuşuyorlardı?" dedim. Dilara ise, "Kendi kulaklarımla duydum diyorum. Resmen, (Fırsatını yakalasam Dilara ablayı şöyle sikerdim... Seda ablayı böyle sikerdim...) diye konuşuyorlardı!" dedi.

Dilara'nın anlattıklarına bir türlü inanasım gelmiyordu. Dilara, "Ee, ne diyorsun, deneyelim mi Hakan'ı? Birazdan gelir!" diye tekrar sorunca, "Boş ver, hem ben zaten gidecektim, evde yapılacak işim var!" diye müsade isteyip kalktım, evime geçtim. Aslında evde işim falan yoktu. Halen olayın şokundaydım. Hakan'a hiç o gözle bakmamıştım, bana karşı hep saygılı, çok efendi biriydi. Ama Dilara'nın anlattıkları da beynime kazınmıştı bir kere. Evde vakit öldürmek için TV'yi açtım. Ama TV seyrederken bile aklıma hep Hakan geliyordu. Saate baktım, şu sıralar Hakan okuldan gelmiş ve şimdi Dilara'nın evinde olmalıydı. Acaba şu anda ne yapıyorlar diye düşünmeden de edemiyordum...

Aradan bir saat falan geçtikten sonra Dilara aradı ve "O iş tamam!" dedi. "Ne oldu kız? Anlat!" dediğimde, "İnanmazsın diye video çektim, sana atarım şimdi, kendin gör ne olduğunu! Benim duş almam lazım, hadi bye!" deyip kapadı telefonu. Hemen ardından da mesaj geldi. Heyecanla açıp baktığımda ağzım açık kaldı. Hakan'la sikişirken Dilara çekmişti videoyu. Hakan inanılmaz bir enerjiyle sikiyordu Dilara'yı. Videonun sonlarına doğru, Hakan Dilara'nın amından yarağını çıkardığında küçük dilimi yutacaktım. Hakan'da öyle bir yarak vardı ki, videoyu görmesem asla inanmazdım. Hakan yarağını sıvazlayıp Dilara'nın göğüslerine boşaldı. Videonun en can alıcı kısmı ise, boşaldıktan sonra söylediği, "Seni de böyle sikmemi ister misin Seda abla?" lafıydı.

Kalbim yerinden fırlayacakmış gibi atıyordu. Videoyu tekrar izlerken bütün vücudumu ateş basmış, her yerim yanıyordu. Soluğu banyoda aldım. Hakan'ın beni de öyle siktiğini hayal edip duşumu alırken, elim amıma gitti. Deli gibi masturbasyon yapıp orgazm oldum. Duştan çıkıp kurulanırken ise kafam karışıktı. Aradaki yaş farkının çok oluşundan olsa gerek, Hakan'la sikişme fikri beni biraz rahatsız ediyordu. Aramızda tam 21 sene vardı ve Hakan benim yarı yaşımda bile değildi. Banyodan çıkıp giyindim. Telefonuma baktığımda Dilara'dan yeni bir mesaj vardı, "Evdeki işini bitirdiysen kahve içmeye gel!" yazmış. "Bitirdim, hemen geliyorum!" yazıp çıktım evden, gittim Dilara'ya.

Gerçi videoyu görmüştüm, ama yine de kahvelerimizi içerken bir kez de Dilara'nın ballandıra ballandıra anlatmasını heyecanla dinledim. Dinlerken duyduğum zevkten amım karıncalanmış olsa bile, bunun doğru olmadığı düşüncesini kafamdan atamıyordum. Beni düşünceli gören Dilara, "İyi misin kız?" diye sorduğunda, Hakan'la aradaki bu yaş farkının beni rahatsız ettiğini söyledim. Dilara ise gülerek, "Kocanın seni aldattığı orospunun yaşı kaç diye hiç düşündün mü?" dedi. "Düşünmedim..." dediğimde, "Eminim çiçeği burnunda bir tazeyle aldatmıştır seni! Bunu boşandığım kocamdan biliyorum, beni aldattığı orospu daha 16 yaşındaydı! Erkekler bunu kendilerine hak görüyorlarsa, biz neden görmeyelim?" dedi. Yine doğru söylüyordu, Dilara'ya hak vermiştim. Ayrıca bu konuşmadan sonra kocama olan nefretim yeniden tavan yapmış, gözümü intikam hırsı bürümüştü. "Tamam kız ayarla, Hakan'la ben de sikişeceğim!" dedim.

Dilara uygun bir gün ayarlayıp bana haber verecekti. Aynı günün akşamı da aradı ve "Biraz önce Aslı uğradı, işe alınmış, yarın çalışmaya başlayacakmış. Hakan'ı da ayarladım, yarın öğlen yine bana gelecek, 12:30'da sen de geliyorsun!" dedi. İçimi tarifsiz bir heyecan kaplamıştı. Telefonu kapattığımda ellerim zangır zangır titriyordu...

Ertesi sabah kocam işe gidince, ben de banyoya girdim. Dilara'ya takılmaya başladığımdan beri vücuduma çok iyi bakıyordum. Hafiften uzamış kılları aldım, yıkanıp, losyonlarla tüm vücuduma güzel bir bakım yaptım. Saat 12:30'a yaklaşınca da giyinip evden çıktım, Dilara'ya gittim. Ben içeri girdikten 3-4 dakika sonra da kapının zili çaldı. Dilara koşarak gitti, kapıyı açtı. Ben de gelen Hakan mı diye bakmak için arkasından koridora çıkmıştım. Dilara Hakan'ı içeri alıp kapıyı kapatır kapatmaz öpüşmeye başladılar. Hakan Dilara'nın dudaklarını adeta kemiriyordu. Bu ne azgınlıktı böyle! Dilara, "Dur aşkım, az sabret!" demese, Hakan Dilara'yı herhalde hemen oracıkta yatırıp sikecekti.

Hakan beni görünce, "Oooo, Seda abla gelmiş!" diyerek Dilara'yı bırakıp, bu sefer benim dudaklarıma yumuldu. Dudaklarımı o kadar ihtiraslı öpüyordu ki, nefes almakta zorlanıyordum. Daha birkaç dakika öncesine kadar nasıl başlayacağımız hakkında en ufacık bir fikrim yokken, şimdi salonun ortasında, ayakta sevişiyor gibiydik. Öpüşürken de elleri vücudumun her yerinde geziniyordu. Tabii yarağının da sertleşmiş olduğunu hissedebiliyordum, pantolonuna rağmen yarağı göbeğimi delecekmiş gibiydi.

Birkaç dakikadır o şekilde öpüşüyorduk ki, Dilara, "Yatak odasına geçelim!" deyince öpüşmeyi bıraktık. Dilara önümüzden giderken, biz de arkasından, Hakan götümü elleye elleye gidiyorduk. Yatak odasına girince Hakan yıldırım hızıyla soyunmaya başladı, sanki bir saniyeyi bile boşa harcamak istemiyordu. Tabii biz de soyunduk, ama Dilara da Hakan gibi çırılçıplak soyunmuştu, ben ise sütyen ve külotlaydım. Hakan bizi yatağın kenarına yanyana oturtup önümüze dikildi. Yarağını bir Dilara'nın ağzına veriyordu, bir benim...

Bize yarağını bir süre yalattıktan sonra, sütyenimi ve külodumu da çıkarıp beni sırtüstü yatırdı. Üzerime uzanıp, önce dudaklarımdan başladı öpmeye. Sonra göğüslerimi yalayıp emdi bir süre. Daha sonra amımı yalamaya başlayınca ben koptum iyice, amım sırılsıklam olmuştu. "Hadi, tamam, yeter, gir içime artık!" diye yalvarıyordum beni sikmesi için.

Hakan yarağını Dilara'nın ağzına verip ıslattıktan sonra bacaklarımı ayırıp arasına yanaştı. Eliyle yarağını tutup amımın dudakları arasına biraz sürttükten sonra gömdü içime. "Ohhhh, fırın gibi yanıyor amın Seda abla!" diyerek sikmeye başladı. Ama ne sikme! Bitmez tükenmez bir enerjiyle son sürat pompalıyordu. 4-5 dakika geçmeden ben orgazm olmuştum bile. Hakan amımı hızlı hızlı sikmeye devam ederken, ben bu sefer de, "Tamam, yeter, dur!" diye yalvarmaya başlamıştım. Ama yalvarmam işe yaramıyordu. Üzerimden ittirince, "Çok çabuk bitti pilin Seda abla!" diyerek çıktı amımdan. Hiç vakit kaybetmeden de Dilara'yı yatırıp hayvan gibi sikmeye başladı...

Hakan Dilara'yı sikerken ben de soluklanma fırsatı bulmuştum. Doğrulup Dilara'nın amına hızla girip çıkan yarağı ilgiyle izliyordum ki, Dilara daha 5-6 dakika geçmeden perişan olmuştu. "Hakancığım, tüm gücünü bana harcama, bak Seda ablan doymamış daha! Öyle değil mi kız?" dedi. Aslında doymuştum, ama Dilara'nın haline üzüldüğüm için, "Evet, doymadım daha!" dedim. Bunun üzerine Hakan Dilara'yı sikmeyi bıraktı ve "Domal Seda abla!" diyerek beni dört ayak pozisyonuna getirdi. Arkama yanaşıp, yarağını amıma köklediği gibi hoyratça sikmeye başladı. Omuzlarımdan asılarak sertçe pompalıyordu amıma. Öyle ki birkaç dakika zor dayandım ve "Hakancığım göğüslerime boşalmanı istiyorum!" dedim.

Hakan bunu duyduğuna sevinmişti, "Harikasın Seda abla!" diyerek çıktı amımdan ve yataktan indi. Ben de doğrulup yatağın kenarına oturdum. Videodaki gibi eliyle sıvazlayıp göğüslerimin üzerine boşalacak diye bekliyordum ki, "İki elinle birleştir göğüslerini Seda abla, göğüslerinin arasını sikeceğim!" dediğinde şaşırdım. Dediğini yaptığımda göğüslerimin arasına bolca tükürük bırakıp yarağını yerleştirdi ve gidip gelmeye başladı. Bu durumu Dilara da ilginç bulmuştu ki, telefonunu almış video çekiyordu. Çok geçmeden Hakan böğürür gibi ses çıkararak boşaldı. Dölleri çenemin altına kadar fışkırmıştı. Göğüslerim ise dölden yapış yapış olmuştu...

Biraz kendimize gelince, hep birlikte duşumuzu alıp giyindik. Hakan yemeğini yeyip gitti. Dilara ile yalnız kalınca bana sordu, "Hakan nasıldı ama?" diye. Ben de, "Böyle bir şeyi ilk defa yaşadım, doğrusu bu kadarını beklemiyordum! Perişan oldum resmen!" diye itiraf ettim. Dilara yine sinsice gülerek, "Kızım sızlanmayı bırak, gençlik aşısı yaptırdık işte! Ama bundan sonrakini ilk deneme sırası sende, Cem'i ilk sen deneyeceksin! Cem'i gördüğümde, senin o zırt pırt çıkan korniş düğmelerini takması için gönderirim!" dedi :)

[Seda]

Seks Hikayeni Yolla! « Ana Sayfaya Dön!

18+ YASAL UYARI:
Kaymak Gibi 66Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: