Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Finlandiya'da Tanıdığım Olgun Lisa! (3)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Finlandiya'da Tanıdığım Olgun Lisa! (3) (Mert 28 Y., Helsinki / Finlandiya)

Lisa ile harika bir süre geçirmiştim ve Türkiye'ye dönmüştüm. Tabii Türkiye'ye dönünce hiçbir şey oradaki gibi olmuyordu. Finlandiya'da edindiğim dostlarımı, oradaki iş arkadaşlarımı, oranın ortamını ve en önemlisi Lisa'nın sıcaklığını arıyordum. Türkiye'ye döndüğümde birkaç hafta kendime gelememiş, neredeyse depresyona girmiş bir biçimde yaşamıştım. Finlandiya'da yaptığım staj gerçekten benim için çok iyi neticeler getirmişti. O staj sayesinde çok rahat bir şekilde iş buldum. Finlandiya'da staj yaptığım firma benim için iyi bir referans vermiş ve bu sayede ben de güzel bir iş bulmuştum.

Aradan tam 3 sene geçmişti. Lisa ile sohbet ediyorduk, ama sohbetlerimiz gün geçtikçe seyrekleşmeye başlamıştı. İlk başta her gün konuşan biz, daha sonra 2 günde bir, haftada bir, iki haftada bir ve sonunda da ayda bir konuşur hale gelmiştik. Yine de hiçbir zaman bağlantıyı tamamen kopartmadık.

Bir yaz dönemiydi, 3. Senenin yazıydı. Lisa ile sohbet ediyorduk ve Lisa'nın sesi her günkünden biraz daha farklı geliyordu. Sohbet biraz devam ettikten sonra, "Ben bu yaz Türkiye'ye geleceğim!" dedi. İnanamamıştım. O kadar büyük bir şok geçirmiştim ki, kendime gelmem uzun bir süre almıştı. O haberden sonra günlerin geçmesi benim için iyice zorlaşmıştı. Lisa'nın gelmesi için gün sayıyordum ve vakit bir türlü geçmiyordu. Gerekli işlemleri halletmişti ve burada bir tanıdığı olduğu için çok rahat gelecekti. Haziran ayının sonuna biletini almıştı. Yanımda tam 2 hafta tatil yapacaktı. Lisa ile baş başa 2 hafta! Düşüncesi bile çıldırtıyordu beni.

12 günlük bekleme süresinden sonra artık o büyük gün gelip çatmıştı. Lisa ile rahat olabilmek için 2 haftalık izne çıkmıştım. İşle uğraşmak istemiyordum. Vaktimi tamamen ona ayırmak istiyordum. Sabah erkenden kalktım. Lisa'nın uçağı saat 2 gibi inecekti havaalanına fakat ben erkenden hazırlanıp evden çıkmak istiyordum. Önce güzel bir kahvaltı yaptım, sonra da duş alıp bakımlı bir şekilde hazırlanarak evden çıktım. Havaalanına ulaştığımda Lisa'nın uçağının inmesine 3 saat vardı. Havaalanı içindeki kafelerden birisine oturdum, bir kahve içip bir şeyler okudum zamanın geçmesi için. Uçağın inmesine az bir süre kala da yavaşça kalkıp gelen yolcu kısmının önüne gittim. Lisa'dan önce inecek 2 uçak vardı. Önce birisi indi, daha sonra da diğeri ve artık sadece onun uçağı kalmıştı listenin başında. Tırnaklarımı kemirecektim heyecan ve stresten. Ben 26 yaşında, o da 48 yaşında iki insandık. Acaba nasıl değişimler olmuştu ikimizde? Telefonla konuşuyor, birbirimize fotoğraf atıyorduk, ama canlı görmek gerçekten farklıydı.

Sonunda Helsinki uçağının indiği anonsu geldi ve ben gözlerimi kapıdan bir an olsun ayırmadan gelen yolcu kısmına bakıyordum. Bir sürü insan çıkıyordu ama Lisa yoktu aralarında. O saniyeler resmen saat gibi gelmiş, ömrümden uzun bir süre götürmüştü. Ve en sonunda Lisa'yı gördüm. Kızıl saçları sanki daha geçen hafta bırakmışım gibi aynıydı, boyu ve rengi hiç değişmemişti. Hiç kilo almamış, hiç kilo vermemişti. Sanki aradan 3 sene değil de 1 ay geçmiş gibiydi. Halen o bildiğimiz Lisa vardı orada. Etrafa bakındı bir süre, beni arıyordu o da. Bir süre elimi kaldırmadım ve onun bakışlarını izledim. Sonra da hafifçe elimi kaldırarak onun dikkatini çektim. Gülümseyerek bana doğru geldi. Bacaklarım titriyordu heyecandan. Onunla ilk yattığım anda olanlar olmuştu yine.

Lisa bana doğru geldi ve boynuma sıkıca sarıldı. Mis gibi kokusunu burnuma çekince tüm yaşadıklarımız kısa bir film gibi gözlerimin önünden geçti. Ben de onu sıkıca sarmaladım. Ne kadar sürdü hatırlamıyorum, ama epeyce bir sarılmış ve o halde kalmıştık. Lisa kısa bir şort giymişti, üstünde de askılı bir tişört vardı. Sade ama aşırı şıktı. Bacağının üstüne bir dövme yaptırmıştı 10 cm uzunluğunda. Bunun dışında vücudunda hiçbir değişiklik yoktu. El ele tutuşmuş bir şekilde arabama doğru yürürken hiç konuşmuyorduk. Anlatacak o kadar çok şey vardı ki, ama biz susmayı tercih etmiştik.

Arabaya bindiğimizde ise o suskunluk yerini ateşli öpücüklere bıraktı. Lisa ile dudaklarımız birbirine hasretle sarılıyor, bir onun dudağı, bir benim dudağım üste çıkıyordu. Birbirimizi bırakamıyorduk adeta sonsuza kadar orada öpüşecekmiş gibi hissediyorduk. O uzun öpüşmeler sonunda nefes nefese kalmış halde birbirimizi bıraktık. "Seni çok özledim!" dedim. Güldü ve "Ben de!" dedi. Bir süre kendimize gelmek için bekledikten sonra ben arabayı çalıştırdım ve yola çıktık. Yola çıktığımız anda sohbetimiz iki yakın arkadaşın sohbetine döndü. Lisa'ya, "Neden Taito'yu getirmedin?" diye sordum. Lisa da, "Bu sene biraz yoğun, gelecek vakti yoktu." dedi. Ben de, "Aslında baş başa kalma fikri de çok iyi!" dedim. Lisa yine o klasik gülümsemelerinden birisini attı.

Yolda sohbet ede ede evime geldik. Lisa evimi çok beğenmişti, "Senin hep zevk sahibi bir insan olduğunu düşünüyordum zaten." dedi ve dönüp dudaklarıma bir öpücük kondurdu. Daha sonra, "Peki ben nerede yatacağım?" dediğinde birbirimize birkaç saniye baktık ve kahkahayı kopardık. Onunla birlikte benim odama geçtik ve kendini yatağıma attı. Yatağımın üstünde bir güzellik tanrıçası yatıyordu adeta. Bembeyaz ve fit bir vücut, güzel bir yüz ve olgun bir kadın.

Yavaşça onun ayaklarının ucunda diz çöktüm ve ayak parmaklarına öpücükler kondurmaya başladım. Lisa güldü ve "Çok ateşlisin halen genç adam!" dedi. Lisa'ya, "Senin ateşin 3 senedir içimi yakıyor!" dedim. Kahkaha attı tekrardan ve daha sonra dinlenmenin tadını çıkarttı. Ben de ayak parmaklarına, ayaklarına öpücükler ve dil darbeleri bırakıyordum sürekli. Doyamıyordum Lisa'nın vücuduna, ondan sonra yattığım hiçbir kadın onun verdiği tatmin hissinin yarısını verememişti.

Lisa bir süre sonra kafasını kaldırdı ve "Şarap var mı?" dedi. Ona, "Olmaz mı!" diyerek hemen içeriye gittim. Lisa geleceği için bir sürü içki stoku yapmıştım. Bir kırmızı bir de beyaz şarap kaparak içeriye geçtim tekrardan. Lisa'nın kadehine kırmızı şarabı koydum ve uzattım. Lisa bir sigara yaktı ve kadehinden bir yudum şarap aldıktan sonra bana, "Uzun uçuşlardan sonra birazcık şarap içmezsem kendime gelemiyorum." dedi. Onu keyifle dinliyordum. Sohbet sürekli akıyordu. O kadar süredir konuşuyorduk, ama hala da konuşacak şeyleri buluyorduk. Lisa bana 3 yıldır Finlandiya'da neler yaptığını anlattı; ben de ona burada neler yaptığımı anlattım.

İkişer kadeh şarap içtikten sonra Lisa'nın yanına sokuldum iyice ve saçlarını okşamaya başladım. Lisa gülümseyerek gözlerimin içine bakıyordu. İkimizin de gözlerinde heyecan vardı. Aynı duyguları hissediyorduk. Lisa'ya, "Sen bana, eğer aramızda yaş farkı olmasaydı evlenirdik dedin ya? Bence o yaş farkı hiç önemli değil. İkimiz de aynı şeyler hissediyoruz baksana!" dedim. Lisa sırıtarak avucumun içine birkaç öpücük bıraktı. "Çok özledim seni!" dedim. Gözlerini kırptı sadece ve dudaklarımız tekrardan birleşti. Bu seferki otoparktaki kadar sert değildi; daha aşk ve sevgi barındıran, şefkatli ve romantik öpücüklerdi. Lisa'yı bir süre öpüyordum ve sonra dudaklarımı çekip birkaç aşk sözü fısıldıyordum. Sonra da tekrardan öpüyordum o güzel dudaklarını.

Akşama kadar sadece öpüşme ve dokunma ile geçti o günümüz. Lisa, "Eee, bakalım buranın geceleri nasılmış?" dedi bana. Akşam yemeğini yemek için hazırlandık ve dışarıya çıktık. Önce lüks bir restoranda yemek yedik, daha sonra da, "Bugün biraz gençlerin olduğu yere gidelim. Kasıntı kulüp ve lokalleri istemiyorum." dedi. Birlikte, genelde gençlerin takıldığı bir bara gittik. Lisa ortamı çok beğenmişti. Ucuz bir eğlence mekanıydı, ama ipsiz sapsız insanları almıyorlardı. Zaten mekanın sahibi arkadaşım olduğu için daha rahattık.

Hemen biralarımızı söyledik ve ambiyansı seyre daldık. Müzikler çok rafine ve sağlamdı. Bir blues, arkasından Rock, daha sonrasında 70'ler Pop ve Fantazi çalıyor; her tarzdan insana hitap ediyordu. Lisa, "Burayı çok beğendim." dedi ve hafif hafif dans etmeye başladı. Kalçalarını güzelce kıvırıyor, ama aşırıya kaçmadan, ortamdaki ilgiyi üstüne çekmeye çalışmadan düzgünce dansını yapıyordu. Kalçalarını önüme sürttükçe ben tuhaf oluyordum.

Bir süre sonra müzik tarzının da hafifçe değişmesiyle herkes kendi aleminde olduğu için kimseyi takmıyor, ayakta sevişiyorduk resmen. Lisa önümde süzülürken ellerimi onun kalçasına koymuş bir halde dudaklarını emiyordum. Lisa'nın ateşi ve enerjisi ikimizi de taşıyordu adeta. Kendimi resmen ona bırakmıştım. Lisa bir süre sonra arkasını döndü ve kalçalarını sürtmeye başladı önüme. Ben de boynunu emiyor ve zevkten kuduruyordum arkasında. Ellerimi hafifçe bacaklarına attım ve bacaklarını okşamaya başladım bir yandan. Saat 24:00'e dek deliler gibi dans ettik, içtik ve seviştik. Saat 01:00'e doğru da mekandan çıktık. Taksiye binerek evimizin yolunu tuttuk.

Lisa güzel bir gece geçirmiş, çokça içmişti ama halen kendindeydi. Eve geldiğimizde ise gecenin daha bitmediğini ikimiz de biliyorduk. O gece Lisa'yla 3 yılın özlemini çıkartır gibi defalarca birbirimizin olmuştuk. Ertesi gün o kadar yorgunduk ki, evden çıkmadık...

Günler çok çabuk geçiyordu. Lisa bana Finlandiya'daki son günümde harika bir sürpriz yapmıştı. Lisa'nın da gidiş günü yaklaşıyordu ve benim de ona bir şey yapmam gerekiyordu. Aklında kalacak ve onu zevkten delirtecek bir şeyler. Düşünmeye başlamış hatta birkaç cinsellik forumunda bunu araştırmıştım. En sonunda bir şeye karar verdim. Bizim bu son sevişmemizi videoya çekecektim. Hem ikimiz için de bir hatıra olacaktı, hem de kamera önünde sevişmenin nasıl bir duygu olduğunu tadacaktım.

Son güne geldiğimizde, bir ara odanın içerisine 4 tane farklı açıdan çeken kamera taktım. Lisa'nın hiçbir şeyden haberi yoktu ve içeride oturuyordu. Merkezde bulunan seks shoptan bizim için birkaç şey almıştım. Her şey muhteşem olacaktı. Lisa'ya fark ettirmeden ince ince işliyordum her şeyi. Yatak odamızı hazırlamaya başlamıştım.

En sonunda her şey bittiğinde Lisa'nın yanına gittim. Gülümseyerek, "Gel buraya sevgilim!" diyerek onu kucakladım ve dudaklarından öptüm. Lisa hem şaşırdı, hem güldü. Onu biraz öptükten sonra yere bıraktım ve "Diz çök bakalım!" dedim. Önce anlam veremedi, sonra da bir şeyler yapacağımı anlayarak muzır bir ifadeyle diz çöktü. Saçlarından yavaşça yakaladım ve onu dizlerinin üstünde bir köpek gibi yatakodasına doğru yürütmeye başladım dört ayak üstünde. Lisa gülüyordu, böyle bir şey yaşamadığına emindim. Yaşadığı sevişmelerin hepsi genelde standart şeyler üzerineydi, ama ben ona farklı bir şey yaşatmak istiyordum.

Odaya girdiğinde kameraları gördü ve "Demek bizi kayıt edeceksin ha?" dedi. Bir şey demeden yatağa oturdum. Ayaklarımı göstererek, "Başla!" dedim. Lisa halen suratındaki muzip ifadeyleydi. Yanıma geldi ve eğilip ayaklarımı öpmeye, dilini parmaklarımın üstünde gezdirmeye başladı. Müthiş keyif alıyordum, ama bu sefer otorite de, baskın olan taraf da bendim. O yüzden kendimi salmamam gerekiyordu. Lisa öne doğru bir köpek gibi eğildiğinde, kalçaları yukarıya doğru çıktı ve harika bir manzara oluştu. Eğilip ara sıra onun çıkık kalçasına tokatlar atıyordum.

Lisa'nın saçlarını hafifçe çekerek, "Tamam, yeter bu kadar!" dedim. Kenarda duran içki sepetini göstererek, "Bana bir kadeh şarap koy!" dedim. Sonra da yatağa uzanarak Lisa'yı izlemeye başladım. Kalktı, gidip bir kırmızı şarap aldı ve kadehe koyup bana getirdi. Şarabı yavaşça içerken, "Dans etmeye başla!" dedim önceden ayarladığım bir striptiz müziğini açarak. Lisa her planladığım şeye biraz daha şaşırıyordu. Birkaç saniyelik duraksamadan sonra kıvırmaya başladı. Bir süre kalçalarını sallayarak, göğüslerini okşayarak ve güzelce bir şov yaparak beni azdırdı.

Lisa'ya, "Üstündeki bodyi çıkart!" dedim. Ellerini iki yana attı ve bodyi tek hamlede çıkarttı. Kenarları dantel işlemeli mor bir sutyen ile kaldı karşımda. Dimdik beyaz göğüslerini görünce yelkenleri suya indirip neredeyse atlayacaktım üstüne, ama sonra kendimi frenledim. Bugün ilk başta sevişmeyi isteyen o olacaktı, ben değil! Lisa'nın o sexy vücudunu biraz seyrettikten sonra, "Şimdi de altındaki taytı çıkart!" dedim. Lisa arkasını bana doğru döndü, harika bir biçimde domalarak taytını çıkartıp attı. İçim gidiyordu, ama dayanmak istiyordum. Lisa altına mor renkte bir tanga giymişti.

Şarabım bitmişti, Lisa'ya şarabımı uzattım ve "Bir kadeh daha!" dedim. Gelip kadehi elimden aldı ve bir kadeh daha şarap getirdiğinde onu kolundan kendime çektim. Yanıma düştü ve gözlerime bakmaya başladı. Şarabımı içerken ben kalktım bu sefer ayağa. Önce tişörtümü, ardından da pantolonumu hızlıca çıkarttıktan sonra çırılçıplak kaldım karşısında. Sikim dimdikti, şarap kadehinin içine hafifçe sikimi daldırdım ve Lisa'yı saçlarından tutup sikimi ağzına sertçe soktum. Sonra çıkartıp tekrardan kadehin içine batırdım ve bir daha ağzına sokup çıkarttım. Lisa'nın nefes alışverişinden bundan keyif aldığını anlıyordum.

Bunu 4-5 kez daha yaptıktan sonra kadehi ona verdim ve "İç!" dedim. Kadehi aldı ve içindeki şarabı tek seferde içip gülümsedi. Eğilip dudaklarını öptükten sonra çekmeceye koyduğum siyah tüylü kelepçeyi çıkarttım. Lisa bir kere daha şaşkınlıkla bakmıştı bana. Yatağa yüzüstü uzanmasını emrettim ve ellerini birleştirerek bileklerinden kelepçeledim demirlere. Lisa beni göremiyordu. Ben de onun mis gibi bembeyaz kalçasına, sırtına ve bacaklarına bakıyordum.

Kemerimi aldım kenardan, ikiye katladım ve Lisa'nın kalçasına orta ayarda vurdum. Bunu beklemediği için ilk şok dalgasında, "Ahh!" diye çığlık attı. Sonra yavaşça bir kere daha vurdum, sonra bir daha ve bir daha. Lisa'nın süt gibi beyaz kalçası ve narin teni bu orta ve yavaş vuruşlarda bile kızarıyordu. Vurmayı kestiğimde Lisa nefes nefese kalmış bir halde bekliyordu.

Kalçasının alt kısmına oturdum ve sikimi kalçalarının üstüne koydum. Lisa hafif hafif kalçalarını oynatıyordu. Gülerek, "Ne?" dedim. Lisa, "Hadi girmeyecek misin artık?" dedi. Ben de, "Henüz değil!" diyerek tangasını tek hamlede kopardım. Lisa derin bir nefes alıp verdikten sonra; ben hafifçe eğilerek kafamı kalçalarının arasına soktum ve amını yalamaya başladım. Lisa ile birçok kez birlikte olmuştum ama bu kadar sulandığını hatırlamıyordum. Dilimi değdirdiğim anda yüksek perdeden inlemeye ve hatta çığlıklar atmaya başlamıştı. İyice sulanması için yarım dakika kadar yalamam yetmişti.

Yalamayı bitirdikten sonra sikimi amına sürtmeye başladım. Lisa bir süre dayandıktan sonra, "Hadi, gir artık!" dedi. Lisa'ya, "Hayır, yalvar!" dedim. Lisa "Yalvarırım gir artık! Sik beni!" diye bağırdı. İstediğimi almıştım artık ve ben de dayanacak durumda değildim. Sertçe soktum içine ve Lisa kulakları tırmalayan bir çığlık attı. Ben dayanamıyordum, kendimi kontrol edemiyordum. O kadar sert giriyordum ki Lisa'nın amına, seslerimiz anında odayı kaplamıştı.

Ben pompaladıkça Lisa altımda eziliyordu. "Lütfen çöz ellerimi, lütfen!" dedi, ama daha çözmeyecektim. Kalçasına sertçe bir tokat attım, "Daha değil!" diyerek ve o güzel amını sikmeye devam ettim. Lisa altımda çığlıklarla inlerken ben onun sulu ve sıcacık amının içinde keyiften kuduruyordum. O pozisyonda bir 10 dakika harcadıktan sonra içinden çıktım. Lisa'nın sulu amı kıpkırmızı olmuştu.

Lisa'nın ellerini çözdüğümde üstüme azgın bir orospu gibi atladı ve hemen kucağıma oturup sikimi içine aldı. Lisa üstümde öyle büyük bir hınç ve istekle hopluyordu ki, benim kasıklarım acıyordu adeta. Bir yandan üstümde hoplarken, bir yandan da kendini okşuyordu. Lisa 5-6 dakika sonra kasmaya başladı kendini. Amını iyice sıkıyor ve sonra bir daha gevşetiyordu. En sonunda tamamen üstüme oturdu, hiç hareket etmemeye başladı. Orgazm olmuştu titreyerek. Lisa gözlerime sevgiyle baktı ve eğilip dudaklarıma kocaman bir ödül öpücüğü bıraktı, "Böyle bir orgazm hatırlamıyorum!" dedi.

Kendine bir kadeh şarap koydu ve sigarasını yakarak oturup içmeye başladı. "Ama kalçalarım fena acıyor!" dedi gülerek. Lisa'ya dinlenme ve toparlanma zamanı vermiştim, ben de birazcık güç topluyordum. Lisa şarabını bitirmeye yakın kadehinde kalan son bir parmak kadar şarabı benim sikimin üstüne döktü. Sonra da, "Madem sen bunları yaparak bende bir anı bırakmak istiyorsun... Ben de sana bir anı bırakayım!" dedi ve sigarasını aniden kasıklarıma bastırarak söndürdü. Fena halde canım yanmış, ama bu acıdan bir o kadar da keyif almıştım.

Lisa'yı sertçe çekerek, "Gel bakalım buraya sürtük!" dedim. Böyle kelimeleri çok nadir kullanırdım, ama o an ikimizi de azdırmıştı bu sözler. Lisa'yı yatağa sırtüstü yatırdım, sikimi biraz amına sürttüm. Lisa tekrardan amına gireceğimi sanıyordu, ama benim isteğim sadece zevk sularından alıp sikimi iyice ıslatmaktı. Biraz sikimi ıslattıktan sonra sertçe götüne girdim. Lisa sert bir çığlık bastı. Eğilip göğüslerini ısıra ısıra sertçe emiyor ve bir yandan da götüne pompalıyordum sikimi. Lisa'nın göğüsleri hızlı hızlı sallanmaya başladı önümde. Hayatta geçirdiğim en zevkli dakikalardı bunlar.

Lisa'nın götüne boşaldığımda ise sanki tüm enerjim akıp gitmişti vücudumdan. Boşaldığım an dayanamayıp Lisa'nın üstüne çökmüştüm. Lisa gülerek, "Kalk hadi üstümden koca adam!" dedi. O güzel koku, o yumuşak vücut ve o sıcacık delikten ayrılasım yoktu. Biraz daha o halde durduktan sonra içinden çıktım ve kenara attım kendimi. Lisa ile yan yana yatıyorduk. O gün Lisa ile gün ağarana kadar sevişmiştik ve defalarca tatmin olmuştuk karşılıklı. Saat 06:00 gibi de uyuyakaldık sabahın ilk ışıklarında. Lisa'nın uçağı akşamüstü 5'te olduğu için rahat rahat yıkanmaya, hazırlanmaya ve uçağa yetişmeye vaktimiz olmuştu.

Lisa'yı uğurlarken, "Umarım en yakın zamanda yeniden görüşebiliriz!" dedim ve dudaklarından sıkıca öptüm. Lisa giderken, "O videonun bir kopyasını da bana mail atar mısın?" dedi. Gülerek, "Tabii ki!" dedim ve Lisa'yı uçağa bindirdikten sonra hemen evime geçip videoyu almak için kamerayı açtım. Kamerayı laptopa bağlayıp videoyu izledim. O anları sıkılmadan izliyordum. Her şeyi kontrol ettikten sonra tam kapatırken Lisa'yı gördüm. Kamerayı eline almıştı. Ben o arada uyuyordum ve o da çırılçıplak bir halde evde dolaşıyordu. Bana, "Seni çok seviyorum ve yaşattığın her şey için teşekkür ederim!" dedikten sonra sutyenini ve külotunu yastığımın altına sakladı. Hemen yerimden fırladım ve gidip yastığın altına baktığımda o kopardığım tanga ile dantel işlemeli sutyeni gördüm. Elime alıp kokladım onları bir süre ve sonra videoyu hemen kaydedip mail olarak Lisa'ya gönderdim.

Lisa ile son görüşmemiz de bu halde oldu. Lisa geçen sene evlendi, ama arkadaşlığımızı asla koparmadık. Düğününe davet etti beni, ama maalesef gitmek için gerekli belge ve izinleri ayarlayamadım. Lisa ile aramda geçen fırtınalı ilişki de bu şekilde sonlanmıştı. Şimdi o Finlandiya'da, yeni eşi ve çocuğuyla birlikte mutlu bir hayat sürüyor. Bana da sürekli bol bol fotoğraf atıyor. Seviyemizi koruyarak aramızdaki ilişkiyi iki arkadaş, iki eski dost gibi sürdürmeye devam ediyoruz. (SON)

[Mert]

Seks Hikayeni Yolla! « Ana Sayfaya Dön!

18+ YASAL UYARI:
Kaymak Gibi 66Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!
Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: