Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

45 Yaşında Bakireydim!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

45 Yaşında Bakireydim! (Sema 50 Y., Balıkesir)

Selam, ben Sema, şu anda 50 yaşındayım. Kamudan emekli olmuştum. Evde çok sıkılıyordum, ki eve bir bilgisayar aldım, internet bağlattım. İnternette gezerken bu sayfayı görünce, ben de yazayım dedim. Evet, ozaman 45 yaşına gelmiştim, ama halen bakireydim. Elime hiç bir erkek eli değmemişti o güne kadar. İsteyenlerim olmuştu, ama kısmet olmadı işte.

Günler geciyordu, ama çok mutsuzdum. Yalnızdım. Ama hep merak içindeydim. Nasıl bir şey bu seks diye düşünürken, seks videolarını seyrettim, bu tip seks hikayeleri okudum. Ne olursa olsun mutlaka bir erkekle yatmak istedim. Bu dünyadan giderken hiç bir şey görmeden gitmek istemedim. Sonra internetten biriyle tanıştım, adı Kazım, o da yalnız bir beymiş. Belirli bir süre Chat yaptıktan sonra Ankara'da buluşmaya karar verdik. Ankara'da bir otelde buluştuk bununla. Çok kibar bir beydi. Otele yerleştik, indik aşağı, akşam yemeğimizi yedik. Kendisiyle uzun zamandır MSN'de konuşuyorduk, zaten evlenecektik. Evlenmesem bile onunla olmak istiyordum. Başıma ne gelirse gelsin, umurumda değildi...

Yemekten sonra odamıza çekildik. Kazım valizinden bir şişe şarap çıkardı ve "İki kadeh içelim mi?" dedi. "Olur!" dedim, ama içki ile fazla aram yoktu benim. Karşılıklı oturup içkilerimizi yudumladık. Kazım, benim daha hiç bir erkekle beraber olmadığımı, bakire olduğumu biliyordu. Yine sordu, "Gerçekten bakiremisin?" diye. "Evet!" dedim. "O zaman bu gece bizim gerdek gecemiz olsun aşkım!" dedi. Güldüm. Başka birşey demeden kendine çekti beni, öptü. Elimdeki kadehi sehpanın üstüne koydu ve elini bacaklarımın arasına soktu. "Benim için mi bekledin bu zamana kadar?" dedi, sonra elini külodumun üstünde gezdirdi. Tepkimi bekliyordu. Bacaklarımı araladım o an, ben de istiyordum onu çünkü. Beni ayağa kaldırdı. Askılı elbisemi çıkarttı ve beni yatağa yatırdı. Ayakkabılarımı çıkarttı. Südyen külot yatıyordum yatakta. O da küloduna kadar soyundu ve yanıma yattı. Sıkıca sarıldı bana. Kulağıma, "Birazdan benim karım olacaksın, hazırmısın?" dedi. "Evet!" dedim kısık bir sesle.

Yavaşca ellerini vücudumda gezdiriyordu. Boynumu öpüyor, kokumu içine çekiyor, "Mis gibisin!" diyordu. Göğüslerimi südyenimden çıkartmıştı, öpüyor, emiyor, okşuyor, kokluyordu. Sonra yavaş yavaş aşağıya doğru indi. Külodumu aralayıp amıma baktı, "Çok güzel amın var, bembeyaz!" dedi. Bir anda külodumu çıkarttı. Amımı okşamaya başladı, öptü, yaladı biraz. Bacaklarımı aralayıp, amımı öyle bir yalıyordu ki, resmen eriyordum. Sonra parmaklarıyla amımın dukaklarını ayırdı, dilini amımın deliğnden içeri soktu. Amımı, kasıklarımı yalıyor, baş parmağını da götümün deliğine sokuyordu. Ne olduğunu anlamıyordum, ama çok hoşuma gidiyordu. Sarsıla sarsıla orgazm olup boşalıyordum. Bacaklarımı karnıma kadar çektim, titriyordum. "Korkma!" dedi, sonra kalktı, bir kadeh şarap daha doldurdu bana, onu da içirdi eliyle. "Daha da rahatla!" dedi.

Sonra kendi külodunu çıkarttı, yarağını direk ağzıma soktu, "Em, yala!" dedi. Dediğini yaptım. Hoşuna gidiyordu, ama az sonra çok acemi olduğumu söyleyip, Laptopunu çıkardı ve seks filmi açtı, "Buna bak öğren!" dedi. Ben de onlar gibi yapmaya başladım. "Ohhh, süpersin! Çabuk öğreniyorsun!" diyordu. Ne oldu anlamadım, birden bire boşaldı ağzıma. Mahçup olmamak için yuttum hepsini. "Güzelll, boşa gitmedi!" dedi. Yarağını biraz daha yalattıktan sonra, gitti bir kadeh şarap daha doldurdu getirdi ve "Hadi bir kadeh daha iç!" dedi. "İçmeyim, yeterli bu kadar!" dedimse de, "Hatırım için lütfen!" dedi. O getirdiği kadehi de içtim. Ama o son kadehin içine ne attıysa, içtikten bir müddet sonra içimde alevler yükselmeye başladı, gözlerim kısıldı. Yanıyordu içim. Felç olmuş gibiydim, kımıldayamıyordum.

Bunu farketti ve telefonunu aldı, birini aradı, "Hadi gel!" dedi, kapadı. Birkaç dakika sonra, 17-18 yaşlarında bir genç geldi odaya. Ben çıplak yatıyorum, ama kımıldamaya halim yoktu. Genci bana göstererek, "Bu benim üvey oğlum Şakir, bunun annesi 2 sene önce vefat etti!" dedi. Ona da, "Oğlum bak, bu da yeni annen!" dedi. Şakir'de bir gariplik vardı, davranışları normal değildi, sanki zekası gelişmemişti. "Hadi oğlum, sev yeni anneni!" dedi. Şakir deli gibi üstüme geldi, zekadan yoksundu zavallı, beni sevmeye başladı. Göğüslerimi emiyor, öpüyordu, her yerimi yalıyordu. Kazım da oturduğu yerden Şakir'e ne yapmasını gerektiğini söylüyordu. Sonunda Şakir'e, "Hadi artık gir amına, bak ne güzel amcık!" dedi. Şakir'in sikini tutup kendi eliyle amıma soktu...

Şakir üstümde gidip geliyordu, ama sikini hiç hissetmiyordum. Birkaç gidip gelmeden sonra amıma boşaldı Şakir, yığıldı kaldı üstüme. Kazım, "Çekil!" dedi Şakir'e. Baktı amcığıma, kan falan yoktu. "Kaltak karı, hani bakireydin?" diyerek bana bir tokat attı. Cevap veremiyordum, kurbanlık mal gibi yatıyordum. Sonra kendi yarağını soktu amcığıma. Çok sinirliydi, vahşice sikmeye başladı beni. Canım yanıyordu, acıdan kıvranıyordum altında. Amımı deli gibi sikerken göğüs uçlarımı koparacakmış gibi emiyor, ısırıyordu. 15-20 dakika vahşice siktikten sonra o da boşaldı içime. Üzerimden çekildiğinde yarağı dölle karışık kana bulanmıştı. Gördü ki amımdan kan gelmişti, Şakir'e bağırmaya başladı, "Tühh sana geri zekalı, bir kadını bozamadın!" diye.

Sonra beni kaldırdı, kucağına alıp banyoya götürdü, küvete yatırıp yıkadı, temizledi beni. Kurulayıp geri getirdi yatağa yatırdı. Bir yanıma Kazım, bir yanıma da Şakir yattı. Biri bir göğsümü emiyor, diğeri de diğer göğsümü emiyordu. Anlaşılan gece daha bitmemişti. Sersem gibiydim. Kazım, "Aşkım, karıcığım, artık bizimsin sen, seni bırakmayız!" diyordu. Şakir ise sürekli, "Am, am, am, am!" diyordu. Kazım da, "İyi tamam anladık gerizekalı, am, am! Hadi yala o zaman!" dedi. Şakir hemen bacaklarımın arasında yerini aldı, amımı öpüyor, yalıyor, "Güzel am, çok güzel am!" diyordu. Kazım ise çoktan yarağını ağzıma vermişti bile, "Em karıcığım, yala hadi, doyuralım seni, 45 senenin acısını çıkartalım!" diyordu. Ben yaladıkça da, "Çılgın sevgilim, karım benim, kahpem!" diyordu...

Sonra Şakir'e seslendi, "Gel lan buraya!" diye. Şakir geldi, yer değiştirdiler. Şakir sikini ağzıma verdi, Kazım geçti bacak arama ve amımı sikmeye başladı. Şakir garip garip sesler çıkartıyordu, siki kalkık haldeyken bile küçüktü, ağzımda kayboluyordu. Bu arada Kazım beni sikmeye devam ediyordu. Şakir, "Ben de, ben de!" demeye başladığında, Kazım, "Bekle biraz, az kaldı!" diyerek, amımda birkaç kez daha gidip geldi ve içime döllerini fışkırttı. Sonra çekildi, Şakir geçti, amımı sikmeye başladı. Ben sanki felç olmuştum, hiç tepki veremiyordum. Şakir yine hemen boşaldı ve kalktı, tuvalete gitti. İkisi de boşalmıştı, ama ben halen alev alev yanıyordum. Amım fırın gibi yanıyordu...

Kazım biraz yanımda yattıktan sonra, amıma elleyip, "Karıcığım amın halen yanıyor değil mi? Hiç merak etme, yangınını şimdi söndürürüm senin!" dedi ve kalktı, minibardan, bir kalıp buz getirdi. "Şimdi alevi gidecek!" diyerek buzları amıma sokmaya başladı. Buzlar iyi gelmişti bana. Yattığı yerden buzları teker teker amımın içine sokuyor, sonra da emiyordu habire. Bu arada Şakir çoktan uyumuştu bile. Saatin kaç olduğunu bilmiyordum, ama benim de içim geçmişti artık. Ben de uyumuşum.

Ertesi gün bir uyandım, ben ortalarında, üçümüz de çırılçıplak yatıyoruz. Demek ki dün yaşananlar rüya değildi. Ne düşüneceğimi bilemeden kalktım, banyoya gittim, elimi yüzümü yıkadım. Kazım da uyanmış, arkamdan geldi banyoya, "Karıcığım günaydın, hemen yıkanıp çıkalım, sana hediyeler alacağım!" dedi, sonra Şakir'e bağırdı, "Hadi kalk lan artık, öğlen oldu!" diye. Yıkandık çıktık, sonra güzel bir kahvaltı yaptık. Daha sonra alışverişe gittik, bana harika şeyler alıyordu. Demek ki Kazım zengindi. Şakir'e de bakıyordu, onun isteklerini yerine getiriyordu. Alışveriş turumuz bitince, "Bana kızdın mı karıcığım dün gece için?" dedi sonunda. İşin doğrusu kızmamıştım. Benim 45 yıllık hayatımda bir kez bile erkek eli değmemişken, o gece, biri zeka yoksunu Şakir, biri de Kazım olmak üzere, iki kişi sikmişti beni.

Hayır evlenmedik Kazım'la, ama halen beraberiz. Şakir'e de alıştım artık. Kazım yurtdışına çıktığında Şakir'i bırakıyor yanıma, onunla zevk dolu dakikalar yaşıyoruz. Bazen de Webcamdan Kazım bizi izliyor ve 31 çekerek boşalıyor. Ama geldiğinde acısını fazla fazla çıkartıyor. Evet, şimdi 50 yaşındayım ve doyasıya seksi yaşıyorum. Şakir de iyice öğrendi sikişmeyi, ikisi de çatır çatır sikiyorlar beni, çok mutluyum :)

[Sema]

Seks Hikayeni Yolla! « Ana Sayfaya Dön!

18+ YASAL UYARI:
Kaymak Gibi 66Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!
Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: